OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Andrey Usachev blisko Wigier
17 sierpnia 2010, 15:17

Uczestnik pamiętnego meczu Vetra – Legia, 24-letni rosyjski piłkarz Andrey Usachev najprawdopodobniej dołączy do kadry biało-niebieskich. Ten młody, ale już doświadczony piłkarz, wychowanek Lokomotivu Moskwa, ma już za sobą występy w I lidze rosyjskiej oraz występy w ekstraklasie litewskiej w barwach Vetry Wilno. Z tym ostatnim klubem wyeliminował m.in. w słynnym meczu Legię Warszawę oraz wystąpił w meczu z Blackburn Rovers. W ostatnim półroczu w lidze litewskiej był uważany za jednego z najlepszych obrońców ligi. Pozostał bez pracy po wykluczeniu Vetry z gry w lidze. Z końcem lipca zamknięto na Litwie okienko transferowe, dzięki czemu najprawdopodobniej zobaczymy tego gracza w barwach Wigier. Dzisiaj Andrey wyjechał do Moskwy w celu uzyskania ostatnich dokumentów potrzebnych do gry w Polsce.

Donatas Vencevicius – były trener Vetry, obecnie szkoleniowiec Suduvy Mariampol i asystent selekcjonera reprezentacji Litwy, bardzo pozytywnie wypowiada się o rosyjskim piłkarzu: – Uważam, że to jeden z najlepszych defensorów ligi litewskiej, chciałbym go mieć u siebie, ale niestety mamy wyczerpany już limit obcokrajowców w drużynie oraz zamknięte okno transferowe. Jestem pewien, że Wigry będą miały dużo korzyści z tego chłopaka, posiada on predyspozycje do gry w polskiej ekstraklasie.

Sam Usachev, który uczestniczył w kilku treningach i oglądał ostatnie spotkanie ligowe, bardzo pochlebnie wypowiada się na temat Wigier oraz naszego miasta.

– Jeżeli wszystkie formalności zostaną załatwione, Andreya już w piątek zobaczymy w Suwałkach jako potwierdzonego piłkarza Wigier i będzie on do dyspozycji naszego trenera na niedzielny mecz derbowy z Sokołem Sokółka – powiedział dyrektor ds. sportowych Dariusz Mazur.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media