OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Autokar dla młodych piłkarzy!
7 września 2015, 10:19

Takiej akcji jeszcze nie było. Wigry wspólnie ze swoją akademią zbierają pieniądze na mały autobus dla młodych piłkarzy. 

Suwalski Klub Sportowy Wigry i Akademia Piłkarska Wigier rozpoczęły nowatorską jak na nasze realia społecznościową zbiórkę pieniędzy na mały autokar dla młodych piłkarzy. Akcja prowadzona jest na crowfundingowym portalu kickin24.com. Do końca roku klub i akademia chcą zebrać 100 tysięcy złotych. Akcja ruszyła w miniony weekend. Na specjalne konto wpłynęło już ponad tysiąc złotych.

– Liczymy na naszych kibiców, sponsorów i sympatyków. Ważna jest każda złotówka- powiedział podczas konferencji prasowej inaugurującej akcję, Kamil Makarewicz, prezes Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. – Wierzymy, że wspólnie uda się nam osiągnąć zamierzony cel. Mały autobus jest nam bardzo potrzebny. W akademii i klubie trenuje już prawie pół tysiąca młodych piłkarzy. Bardzo często wyjeżdżają na mecze i turnieje, także za granicę. Własny, obrandowany autokar z pewnością ograniczyłby koszt takich wyjazdów oraz dodatkowo promowałby nasz klub- dodał.

– Zasady są bardzo proste- przekonywał podczas konferencji Marcin Rembacz z kickin24.com. Pieniądze można wpłacać tylko w formie elektronicznej. – Wystarczy wejść na portal kickin24.com, kliknąć w logo suwalskiego klubu, zapoznać się ze szczegółami i przelać dowolną kwotę pieniędzy, którą chcemy wesprzeć akcję. Możemy to zrobić anonimowo. Możemy też spersonalizować swoją wpłatę, czyli opatrzyć ją swoim nazwiskiem lub nazwą firmy. W ten sposób, dodatkowo rywalizujemy z innymi wpłacającymi- wyjaśniał.

Co ważne, zbiórka jest całkowicie bezpieczna. Nie zmarnuje się nawet złotówka.
W przypadku nie zebrania pożądanej kwoty minimalnej klub zobowiązuje się do zwrotu dobrowolnych wpłat darczyńcom w przeciągu 7 dni od zakończenia zbiórki. Natomiast w przypadku sukcesu, który przerośnie oczekiwania – zebranie wyższej kwoty od tej wskazanej w celu zbiórki, wszelkie środki przeznaczone zostaną na zakup m.in. nowych kompletów strojów dla kolejnych roczników młodych suwalskich piłkarzy.

Zobacz Film z konferencji!

 

Więcej na temat akcji na https://kickin24.com/en/club/wigrysuwalki

 

 

 

Foto: K. Grabowski

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media