Bezbarwne derby dla Wigier
26 kwietnia 2009, 16:36

W derbach województwa podlaskiego Wigry Suwałki pokonały dziś na własnym boisku ŁKS Łomża 2:0 (1:0). Do siatki rywali trafiali Daniel Ołowniuk w 20. i Sławomir Kleczkowski w 83. minucie. Mimo zwycięstwa, kibice opuszczali stadion z niedosytem, gdyż oczekiwali od swoich zawodników dużo lepszej gry i więcej goli. „Biało-niebiescy” zadowolili się natomiast skromnym zwycięstwem i wyraźnie oszczędzali siły na środowy mecz z Concordią Piotrków Trybunalski. Dzisiejsza wygrana pozwoliła utrzymać 7. miejsce w tabeli i zachować kontakt ze ścisłą czołówką. Zapraszamy do WIGRY TV na pomeczowe wypowiedzi trenerów. Skrót z meczu już jutro.

Zapraszamy do WIGRY TV na pomeczowe wypowiedzi trenerów. Skrót z meczu już jutro.