OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Bilety na mecz z Koroną Kielce już w sprzedaży
15 września 2010, 10:50

W Suwałkach ostatnie przygotowania do pucharowego spotkania Wigry- Korona Kielce. Od dziś można kupić bilety na ten mecz. Są dostępne codziennie od 9.00 do 15.00 w siedzibie SKS Wigry, w budynku pływalni OSiR-u. Kosztują tyle co bilety na mecze ligowe.

Od jutra (16 września) bilety będzie można też kupić w Fantasy Parku, w centrum Plaza. Mało tego, każdy taki bilet będzie uprawniał później do zniżki na bowling. Specjalny punkt sprzedaży biletów na mecz pucharowy z Koroną będzie też na stadionie miejskim podczas spotkanie ligowego z Pelikanem Łowicz, które odbędzie się w najbliższą sobotę o 15.00.
Wtorkowy mecz w Suwałkach zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Korona Kielce zajmuje obecnie wysokie, trzecie miejsce w tabeli ekstraklasy, a jej napastnik Andrzej Niedzielan jest najskuteczniejszym piłkarzem ligi. W pięciu meczach zdobył 6 bramek. W piątek, na cztery dni przed meczem z Wigrami, Korona Kielce zagra w Krakowie ligowy mecz z Wisłą.
Spotkanie 1/16 piłkarskiego Pucharu Polski Wigry Suwałki- Korona Kielce we wtorek 21 września o 15.30 na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media