OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Bilety na Widzew jak świeże bułeczki
8 października 2014, 22:31

Za nami pierwszy dzień przedsprzedaży biletów na piątkowy mecz z Widzewem. Praktycznie wszystkie wejściówki na nową trybunę zostały już wyprzedane.

Na trybunę krytą zostały już ostatnie bilety, które będzie można nabywać jutro w sklepie Wigier w Plazie oraz w kasach na stadionie od 10:00 do 18:00. Dostępne są jeszcze również wejściówki na trybunę „starą”. Mecz z Widzewem cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co pokazuje to, że już dwa dni przed meczem ponad połowa biletów została sprzedana. Ciężko się dziwić, bowiem Widzew, to jeden z najbardziej utytułowanych klubów z jakimi Wigrom przyszło grać. Wcześniej suwalczanie mierzyli się z Widzewem jedynie w meczu sparingowym. Nieco ponad dwa lata temu, w Suwałkach, biało-niebiescy ulegli łodzianom aż 3:0. Przeciwko Wigrom wystąpili wtedy Jakub Bartkowski i Sebastian Radzio, który nawet wpisał się na listę strzelców. Wcześniej w Widzewie występował także Darvydas Sernas.

– Na pewno serce zabije mocniej, jak będę wychodził na boisko – powiedział Jakub Bartkowski. Myślę, że zagram na swoim poziomie i mam nadzieję, że wygramy ten mecz.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media