Bramka Kozaka w meczu z Niemcami!
6 września 2016, 21:57

Przebywający na zgrupowaniu kadry u20 Miłosz Kozak rozegrał dzisiaj 45 minut przeciwko Niemcom. W 90 minucie zdobył gola na 3:0, strzałem z rzutu wolnego.

Kozak na zgrupowanie kadry dowołany został po ostatnich świetnych występach w barwach Wigier. Jutro wraca już jednak do Suwałk i razem z drużyną przygotowywał się będzie do niedzielnego meczu z Pogonią.

Warto wspomnieć, że fizjoterapeutą reprezetnacji u20 jest Daniel Terlcki, która taką samą rolę pełni w Wigrach.

Polska 3-0 Niemcy
Oskar Zawada 27, Filip Jagiełło 45, Miłosz Kozak 90

Polska: 1. Mateusz Kuchta – 6. Robert Bartczak, 20. Jan Bednarek, 5.Mateusz Wieteska (83, 15. Szymon Walczak), 2. Kamil Dankowski (83, 4.Adrian Purzycki) – 11. Mateusz Wdowiak (46, 7. Miłosz Kozak), 19. Filip Jagiełło (72, 8. Rafał Makowski), 16. Damian Rasak (61, 14. Jakub Piotrowski), 10. Robert Janicki (61, 17. Oktawian Skrzecz), 18. Konrad Michalak (72, 13. Bartosz Wolski) – 9. Oskar Zawada