OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Catapult gra z Wigrami
31 sierpnia 2019, 11:12

Australijska firma Catapult, posiadająca jeden z najnowocześniejszych systemów monitorowania zawodników, nawiązała współpracę z suwalskimi Wigrami.

Od kilku dni nasz klub jest bogatszy o nowy system monitorujący CATAPULT. Dzięki temu urządzeniu kontrola procesu treningowego będzie stała na najwyższym poziomie. Mikroodbiorniki GPS dostarczają nam takich informacji jak pokonany dystans, prędkość biegu, przyspieszenia, hamowania czy też obserwacja obszarów pracy zawodników na boisku względem założeń taktycznych. Przy grze bramkarzy dostajemy takie statystyki jak ilość wyskoków niskich i wysokich czy też czas, w którym zawodnik wstaje z murawy po interwencji. System zbiera informacje z dokładnością do piętnastu herców na sekundę, czyli w ciągu jednej sekundy pomiar dokonywany jest piętnaście razy.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona drużyn piłkarski posiadających Catapult. Z systemu korzystają kluby zagraniczne, Ekstraklasa oraz Reprezentacja Polski. Powoli dołączają też drużyny I Ligi takie jak Stal Mielec czy Podbeskidzie Bielsko-Biała. Teraz nowa jakość zbierana danych jest już także w suwalskich Wigrach. Możliwość sprawdzenia zawodników z nowym systemem Catapult będziemy mieli już w niedzielnym spotkaniu z Miedzią Legnica.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media