Cenne zwycięstwo na pożegnanie – zobacz WigryTV.pl
1 czerwca 2009, 07:19

Piłkarze suwalskich Wigier pokonali wczoraj na własnym boisku Stal Poniatowa 1:0 (0:0), dzięki czemu utrzymali 10. pozycję w ligowej tabeli. Gola na wagę trzech punktów zdobył w 61. minucie Maciej Makuszewski. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka byli zdecydowanie lepszym zespołem i stworzyli sobie wiele sytuacji podbramkowych, ale ponownie szwankowała skuteczność. „Biało-niebiescy” nadal muszą walczyć o bezpieczne miejsce, gdyż swój mecz wygrał także Sokół Aleksandrów Łódzki (3:0 z Concordią Piotrków Trybunalski). W ostatniej kolejce (w najbliższy piątek) suwalczanie pojadą do Wieliczki, gdzie zagrają z rewelacją wiosennych rozgrywek – Górnikiem.Zapraszamy do WIGRY TV na relację z meczu oraz na fragmenty pomeczowej konferencji prasowej.

Zapraszamy do WIGRY TV na relację z meczu oraz na fragmenty pomeczowej konferencji prasowej.