Chojna nie taka hojna
12 września 2015, 21:58

Wigry przegrały z Chojniczanką Chojnice 0:1. Suwalczanie nie zdołali zapunktować w domowym meczu drugi raz z rzędu.

Piłkarze Wigier byli częściej przy piłce, stworzyli więcej dogodnych sytuacji, jednak trzy punkty pojechały do Chojnic. Jedyna bramka padła tuż przed przerwą. Piłkę przed polem karnym otrzymał Maciej Rogalski i mocnym, precyzyjnym strzałem pokonał Hieronima Zocha. W drugiej połowie debiut w suwalskiej drużynie zaliczył Łukasz Hanzel.

Wigry Suwałki – Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)

Gol: Rogalski 43.

Wigry Suwałki: Hieronim Zoch – Jakub Bartkowski, Tomasz Jarzębowski, Maciej Wichtowski, Artur Bogusz – Damian Gąska, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Lauryn (71′ Piotr Ruszkul), Maksims Rafaļskis (46′ Łukasz Hanzel), Łukasz Moneta (63′ Mateusz Żebrowski) – Kamil Adamek.

Chojniczanka Chojnice: Damian Podleśny – Łukasz Kosakiewicz, Marcin Biernat, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka (46′ Damian Garbacik) – Maciej Rogalski, Paweł Zawistowski, Radosław Bartoszewicz, Rafał Grzelak, Paul Grischok (63′ Bartłomiej Niedziela) – Tomasz Mikołajczak (83′ Dragan Jelić).

Żółte kartki: Jarzębowski, Wichtowski, Lauryn, Bartkowski (Wigry) oraz Biernat, Bartosiewicz, Grzelak (Chojniczanka).

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).