OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Czas na wielkie derby Suwałk !
31 maja 2016, 10:37

W piątek o godz. 19.47 odbędzie się na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze w Suwałkach największy mecz świata. Wstęp dla kibiców bezpłatny.

Wielkie derby w Suwałkach. W piątek (3 czerwca) o godz.19.47 (godzina rozpoczęcia spotkania symbolizuje datę założenia klubu sportowego Wigry) na stadionie miejskim przy ulicy Zarzecze w Suwałkach jedenastu piłkarzy pierwszoligowych Wigier zagra przeciwko kilkuset młodym adeptom Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Emocje gwarantowane ! Przed rokiem w tym największym meczu piłkarskim świata rozgrywanym w Suwałkach padło aż 98 goli. Akademia wygrała 83:15.

Spotkaniu towarzyszyć będą też inne atrakcje. Przewidziano gry, zabawy i konkursy sportowe dla dzieci i rodziców oraz ślubowanie najmłodszych piłkarzy Wigier. W pikniku mogą wziąć udział wszyscy chętni. Wstęp jest bezpłatny.

Przypominamy, że dwa dni później, czyli w niedzielę o 15.00 Wigry podejmą w ostatnim meczu sezonu I ligi Olimpię Grudziądz. Bilety na ten mecz  są już w sklepiku Wigier w suwalskiej Plazie.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media