D. Nowak: Musimy pokazać ten sam charakter w lidze
25 października 2016, 18:39

Trener Wigier Dominik Nowak po pucharowym meczu w Jastrzębiu. „Musimy pokazać taki sam charakter w lidze”.

„W pierwszej kolejności dziękuję moim zawodnikom za determinację, walkę i skuteczność działań. Wygraliśmy pierwszą połowię 2:1, bo tak to określam jako całość tej rywalizacji. Na początku meczu kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, strzeliliśmy bramkę. Co do sytuacji, która miała wpływ na przebieg spotkania, wiemy jakiej, to tego nie będę komentował. Nawet grając 11 na 10, bo czerwona kartka była oczywiście słuszna, to rzutu karnego nawet nie będę komentował, bo wszyscy to widzieliśmy. Mimo wszystko w drugiej połowie dobrze się organizowaliśmy, nie pozwoliliśmy na zbyt wiele przeciwnikowi. Murawa byłą trudna jeśli chodzi o prowadzenie gry, ale ona była trudna dla obu zespołów. Dla nas najważniejsze było tutaj zwycięstwo i to osiągnęliśmy. Dziękuję kibicom, którzy przebyli tutaj daleką drogę i nas wsparli. Przełamaliśmy pewną serię wygrywając w pucharze i w lidze musimy pokazać taki sam charakter, który na pewno będziemy pokazywać.”