OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Damian Kądzior Pierwszoligowcem Roku 2016
6 lutego 2017, 13:24

Damian Kądzior wybrany został Pierwszoligowcem Roku 2016 na Gali Piłki Nożnej, która odbyła się w sobotę, w Warszawie.

Oto co o Damianie przeczytać możemy na łamach portalu Piłka Nożna: 

„Ma 24 lata i wszystko wskazuje na to, że jego przyszłość będzie związana z ekstraklasą. Nie może jednak być inaczej, skoro na pierwszoligowych boiskach niewielu potrafi się zbliżyć do wykręcanych przez niego liczb. Oto Damian Kądzior, zwycięzca w kategorii Pierwszoligowiec Roku 2016.

Zawodnik Wigier Suwałki próbował już w swojej karierze szczęścia w Jagiellonii Białystok, jednak tam jego potencjał nie został w pełni wykorzystany. Talent skrzydłowego wybuchł z pełną mocą dopiero na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. Miniony rok zakończył z dwunastoma golami oraz osiemnastoma asystami na koncie, urastając do roli lidera Wigier i jednego z dominatorów na pierwszoligowych boiskach.

To w dużej mierze dzięki znakomitej postawie Kądziora zespół z Suwałk przedarł się aż do półfinału Pucharu Polski, a przed rundą wiosenną cały czas liczy się w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Na polskim biegunie zimna nikt zapewne nie żałuje decyzji o postawieniu na 24-latka. Piłkarz z nawiązką odpłacił się za zaufanie i można tylko przypuszczać, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.”

Wypowiedź Damiana dla Polsatu Sport: TUTAJ!

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media