Dobry występ i piękne bramki w Mariampolu
31 stycznia 2019, 09:17

Wigry Suwałki pokonały w meczu sparingowym Vytis Wilno 6:1.

W swoim trzecim meczu sparingowym Wigry Suwałki pewnie pokonały Vytis Wilno 6:1. Ozdobą tego spotkania była branka Sebastiana Bergiera z rzutu wolnego. Nasza drużyna bardzo dobrze prezentowała się na boisku i często gościła pod bramką rywali. Wynik mógł być wyższy, ale Karol Mackiewicz  trafił w słupek przy wykonywaniu rzutu karnego. W sobotę o godzinie 12:00 zagramy w Kownie z tamtejszym Żalgirisem.

Wigry Suwałki – Vytis Wilno 6:1

Bramki dla Wigier: Filip Karbowy 31, Sebastian Bergier 38, 41, Pawel Olszewski 40, Bartosz Bida 47, 80

Wigry Suwałki: (I połowa) Damian Węglarz – Paweł Olszewski, Adrian Piekarski, Adam Chrzanowski, Adrian Karankiewicz, Robert Bartczak, Filip Karbowy, Dawid Polkowski, Iván Albert, Joel Huertas, Sebastian Bergier. (II połowa) zawodnik testowany – Piotr Kwaśniewski, Łukasz Sosnowski, Adam Chrzanowski (67 Adrian Karankiewicz), Wojciech Kuriata, Bartosz Bida, Damian Pawłowski, Jakub Świątek, Bartosz Olszewski, Kamil Sabiłło.