OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Dziś mecz ze Stalą Stalowa Wola
29 września 2010, 06:55

Dziś w Suwałkach Wigry podejmą wicelidera II ligi Stal Stalowa Wola. Początek meczu o 14.00. Goście wystąpią bez trzech kontuzjowanych piłkarzy. To Jaromir Wieprzęć, Michał Kachniarz i Jarosław Piątkowski. Pod znakiem zapytania stoi też występ narzekającego na uraz Rafała Turczyna.”Stalówka” na mecz z Wigrami wyjechała we wtorek rano.Wczoraj piłkarze gości mieli rozruch na stadionie w Augustowie, gdzie także nocowali.  Stal to spadkowicz z I ligi. Chociaż goście mieli fatalny start w tegorocznych rozgrywkach II ligi, z meczu na mecz odrabiali straty i są obecnie wiceliderem. Ich bilans to sześć wygranych, jeden remis i trzy porażki. Zajmujące dziesiąte miejsce Wigry legitymują się wynikiem: dwie wygrane, sześć remisów i jedna porażka.Najskuteczniejszym snajperem zespołu ze Stalowej Woli jest Kamil Gęśla, który ma na koncie pięć trafień. W Wigrach po trzy mają Sebastian Radzio i Grażvydas Mikulenas.W drużynie Stali Stalowa Wola występuje ,,nasz” bramkarz. Bartłomiej Dydo, bo o nim mowa, miał swój epizod w Wigrach w sezonie 2006/2007. Teraz jest podporą Stali. Nie puścił gola w II lidze od pięciuset minut.Przypomnijmy, że na dzisiejszy mecz będzie można wejść za darmo.

Dziś w Suwałkach Wigry podejmą wicelidera II ligi Stal Stalowa Wola. Początek meczu o 14.00. Goście wystąpią bez trzech kontuzjowanych piłkarzy. To Jaromir Wieprzęć, Michał Kachniarz i Jarosław Piątkowski. Pod znakiem zapytania stoi też występ narzekającego na uraz Rafała Turczyna.”Stalówka” na mecz z Wigrami wyjechała we wtorek rano.
Wczoraj piłkarze gości mieli rozruch na stadionie w Augustowie, gdzie także nocowali.  Stal to spadkowicz z I ligi. Chociaż goście mieli fatalny start w tegorocznych rozgrywkach II ligi, z meczu na mecz odrabiali straty i są obecnie wiceliderem. Ich bilans to sześć wygranych, jeden remis i trzy porażki. Zajmujące dziesiąte miejsce Wigry legitymują się wynikiem: dwie wygrane, sześć remisów i jedna porażka.
Najskuteczniejszym snajperem zespołu ze Stalowej Woli jest Kamil Gęśla, który ma na koncie pięć trafień. W Wigrach po trzy mają Sebastian Radzio i Grażvydas Mikulenas.
W drużynie Stali Stalowa Wola występuje ,,nasz” bramkarz. Bartłomiej Dydo, bo o nim mowa, miał swój epizod w Wigrach w sezonie 2006/2007. Teraz jest podporą Stali. Nie puścił gola w II lidze od pięciuset minut.
Przypomnijmy, że na dzisiejszy mecz będzie można wejść za darmo.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media