OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
H. Zoch: Mam nadzieję, że sen o Warszawie się spełni
1 grudnia 2016, 22:23

Tuż po losowaniu par półfinałowych porozmawialiśmy chwilę z Hieronimem Zochem, który przez 5 lat występował w Arce Gdynia.

Redakcja: Jak oceniasz losowanie par półfinałowych? Liczyliście na to, że traficie właśnie na Arkę?

Hieronim Zoch: Myślę, że losowanie można zaliczyć do udanych. Teoretycznie najsłabszy rywal z tej trójki ekstraklasowych drużyn. Choć dobrze wiemy, że nie będziemy faworytem tego spotkania, to mamy duża szanse na to, by powalczyć o upragniony finał. Obstawialiśmy z chłopakami pomiędzy Lechem Poznań, a Arką Gdynia – udało się trafić na gdynian.

Redakcja: Dla Ciebie bez wątpienia będzie to szczególny mecz, z racji tego, że występowałeś kiedyś w Gdyni. Serce zabije mocniej?

Hieronim Zoch: Tak, to będzie wyjątkowy mecz dla mnie. Po pierwsze stawką jest finał, a po drugie grałem w tym klubie 5 lat i mam coś do udowodnienia. Mam ogromna nadzieje, że pokażemy się z jak najlepszej strony i nasz sen o Warszawie się spełni.

Redakcja: Jak oceniasz nasze szanse na awans do finału? Uważasz, że jesteśmy w stanie jak równy, z równym powalczyć o grę na Stadionie Narodowym?

Hieronim Zoch: Myślę, że szanse są 50/50. Jak pamiętamy Arka w pierwszej lidze była drużyną, która nam leżała, z która wygraliśmy trzy z czterech spotkań, więc jak najbardziej jest duża szansa na to, by awansować do finału.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media