OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Halowy turniej piłkarski z udziałem gwiazd
15 grudnia 2008, 18:49

Kibice piłkarscy w Suwałkach nie mogą tego przegapić. W najbliższy piątek o 16.30 odbędzie się w hali OSiR Halowy Turniej Piłki Nożnej Suwałki 2008. Przełom roku zawsze obfitował w Suwałkach w wydarzenia piłkarskie. Wszystko za sprawą dwóch charytatywnych turniejów zimowych, mikołajkowego i noworocznego. W tym roku ich organizatorzy postanowili połączyć siły. Po to, by w jednym miejscu im jednej porze zebrać największe gwiazdy piłkarskie oraz największą liczbę kibiców i znanych dziennikarzy, którzy chcą przyłączyć się do wspólnej akcji niosącej pomoc potrzebującym.

I tak, w najbliższy piątek, w Halowym Turnieju Piłki Nożnej, wezmą udział Reprezentacja Litwy, SKS Wigry Suwałki, drużyna dziennikarzy, zespół prezydenta Suwałk oraz drużyna sponsora turnieju Stollar Suwałki.
Jak powiedział Dariusz Mazur, jeden z organizatorów, podczas turnieju będą zbierane fundusze na rzecz dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego oraz Stowarzyszenia Spartakus, które organizuje imprezy sportowe dla dzieci i młodzieży.                                                                     

Organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać nazwisk poszczególnych zawodników. Wiadomo jednak, że na parkiecie pojawią się Patryk Małecki, suwalczanin grający obecnie w Wiśle Kraków, Tomasz Zubilewicz, prezenter prognozy pogody w TVN oraz Piotr Stokowiec z Widzewa Łódź, były piłkarz i trener suwalskich Wigier. W bardzo silnym składzie wystąpią Litwini. Ich drużyna będzie naszpikowana graczami występującymi w ligach europejskich.
Patronem turnieju jest prezydent Suwałk, a współorganizatorem OSiR Suwałki
Turniej w piątek o 16.30, wstęp bezpłatny.
UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media