OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kaczmarek: To były dwie różne połowy
4 lutego 2015, 14:37

Za nami sparing ze Stumbrasem. Po meczu zapytaliśmy Zbigniewa Kaczmarka o podsumowanie postawy zespołu oraz testowanego Łukasza Monety.

– Z pierwszej połowy można być zadowolonym, wyglądało to nieźle. Stworzyliśmy sobie kilka dobrych sytuacji, ale szkoda, że ich nie wykorzystaliśmy. Na pewno widać zmęczenie zespołu. Brakuje szybkości i dynamiki. Druga odsłona była gorsza. Ci zawodnicy, którzy weszli zupełnie się pogubili. To była „kopanina”. Sam nie wiedziałem w co my gramy. Na pewno mecz zostanie dokładnie przeanalizowany, bo w drugiej połowie pokazaliśmy jak nie powinniśmy grać – powiedział po spotkaniu trener biało-niebieskich Zbigniew Kaczmarek.

W barwach Wigier po raz pierwszy wystąpił testowany Łukasz Moneta. Piłkarz zaliczył udany występ i zostanie w drużynie do końca zgrupowania.

– Moneta zaprezentował się dość ciekawie. Jest z nami drugi dzień i nie dokońca rozumie się jeszcze z chłopakami, ale widać u niego spore umiejętności. Będziemy mu się jeszcze przyglądać i po sobotnim sparingu zdecydujemy o jego przyszłości – mówi Kaczmarek.

Po sparingu w Kownie biało-niebiescy z powrotem udali się na zgrupowanie do Mariampola, gdzie trenować będą jeszcze do soboty.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo warunki są znakomite. Klub stworzył nam idealne warunki i to na pewno przyniesie efekt. Martwią trochę kontuzje, ale najważniejsze, żeby na ten pierwszy mecz kadra była zdrowa i przygotowana do rogrywek – kończy szkoleniowiec suwalczan.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media