OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kibice Wigier oddają krew
27 kwietnia 2010, 05:53

?Kibice Wigier oddają krew?. Grupa fanów ?biało-niebieskich? pragnie gorąco zaprosić wszystkich kibiców Wigier oraz sympatyków piłki nożnej w Suwałkach do wzięcia udziału w specjalnej akcji oddawania krwi. Cała pula słodyczy, która zostanie zebrana podczas akcji, zostanie przekazana dla Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci ?Przystań? w Suwałkach przy ul. Waryńskiego 39B. Przekazanie słodyczy odbędzie się 1 maja podczas meczu Wigry Suwałki ? Sokół Aleksandrów Łódzki. Wszystkich pełnoletnich chętnych zapraszamy 29 kwietnia (czwartek) o godz. 8.30 do Punktu Krwiodawstwa przy ulicy Szpitalnej. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 512-452-210.
Mamy nadzieję, że w ten sposób dotrzemy do szerszej publiczności i  zachęcimy suwalczan do częstszego zaglądania na stadion przy ulicy Zarzecze 26 i świętowania każdego meczu. Chcemy w ten sposób pokazać, że kibicowanie to nie tylko 90 minut meczu, a głęboka fascynacja swoja drużyną. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się zorganizować inną inicjatywę, która będzie promować zarówno Suwalski Klub Sportowy ?Wigry?, jego kibiców jak i nasze miasto Suwałki – mówi jeden z organizatorów.

?Kibice Wigier oddają krew?. Grupa fanów ?biało-niebieskich? pragnie gorąco zaprosić wszystkich kibiców Wigier oraz sympatyków piłki nożnej w Suwałkach do wzięcia udziału w specjalnej akcji oddawania krwi. Cała pula słodyczy, która zostanie zebrana podczas akcji, zostanie przekazana dla Społecznej Organizacji Przyjaciół Dzieci ?Przystań? w Suwałkach przy ul. Waryńskiego 39B. Przekazanie słodyczy odbędzie się 1 maja podczas meczu Wigry Suwałki ? Sokół Aleksandrów Łódzki. Wszystkich pełnoletnich chętnych zapraszamy 29 kwietnia (czwartek) o godz. 8.30 do Punktu Krwiodawstwa przy ulicy Szpitalnej. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 512-452-210.

Mamy nadzieję, że w ten sposób dotrzemy do szerszej publiczności i  zachęcimy suwalczan do częstszego zaglądania na stadion przy ulicy Zarzecze 26 i świętowania każdego meczu. Chcemy w ten sposób pokazać, że kibicowanie to nie tylko 90 minut meczu, a głęboka fascynacja swoja drużyną. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się zorganizować inną inicjatywę, która będzie promować zarówno Suwalski Klub Sportowy ?Wigry?, jego kibiców jak i nasze miasto Suwałki – mówi jeden z organizatorów.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media