Kolejna lekcja w sparingu (zobacz relacje w WIGRY TV)
31 stycznia 2009, 09:35

Wigry Suwałki przegrały aż 0-6 w sparingowym spotkaniu z Widzewem Łódź. Suwalczanie rozegrali niezłą pierwszą połowę, w której zmarnowali dwie znakomite okazje. Dominacja pierwszoligowca była jednak widoczna szczególnie w II połowie. Gracze trenera Kaczmarka dochodzili do sytuacji sporadycznie i na dodatek razili nieskutecznością. Mecz ten zakończył obóz przygotowawczy w Gutowie Małym, na którym suwalczanie przebywają od 12 dni. Skład Wigier: Masłowski (46` Barwicki) – Niewulis, Rogoziński, Makarewicz, Bajko, Drągowski (80` Wójcikowski – testowany junior) – Radzio, Makuszewski, Rybkiewicz, Lauryn – Kleczkowski (46` Stasiak) Zapraszamy także do WIGRY TV. W nagraniach relacja z meczu oraz wypowiedzi obu trenerów: Zbigniewa Kaczmarka i Pawła Janasa.

Wigry Suwałki przegrały aż 0-6 w sparingowym spotkaniu z Widzewem Łódź. Suwalczanie rozegrali niezłą pierwszą połowę, w której zmarnowali dwie znakomite okazje. Dominacja pierwszoligowca była jednak widoczna szczególnie w II połowie. Gracze trenera Kaczmarka dochodzili do sytuacji sporadycznie i na dodatek razili nieskutecznością. Mecz ten zakończył obóz przygotowawczy w Gutowie Małym, na którym suwalczanie przebywają od 12 dni.

Skład Wigier: Masłowski (46` Barwicki) – Niewulis, Rogoziński, Makarewicz, Bajko, Drągowski (80` Wójcikowski – testowany junior) – Radzio, Makuszewski, Rybkiewicz, Lauryn – Kleczkowski (46` Stasiak)

Zapraszamy także do WIGRY TV. W nagraniach relacja z meczu oraz wypowiedzi obu trenerów: Zbigniewa Kaczmarka i Pawła Janasa.