OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Kolejny dobry mecz, ale tylko punkt w Iławie – zobacz WigryTV.pl
3 września 2009, 08:58

Suwalskie Wigry nadal w formie. Wczoraj podopieczni Zbigniewa Kaczmarka rozegrali kolejny dobry mecz, chociaż tylko zremisowali w Iławie z Jeziorakiem 1:1 (0:1). Remis na boisku wyżej notowanego rywala nie jest złym wynikiem, tym bardziej, że to gospodarze objęli prowadzenie w 37. minucie po bramce Piotra Dymowskiego. Suwalczanie w przekroju całego meczu byli jednak zespołem zdecydowanie lepszym i stworzyli wiele sytuacji. Udało się wykorzystać tylko jedną – w 49. minucie gola po kapitalnym zagraniu Vitalijsa Zilsa zdobył Daniel Ołowniuk, który wraca do wysokiej formy. Mimo remisu, „Biało-niebiescy” awansowali na 12. miejsce w tabeli. Kolejny mecz już w niedzielę o godz. 16:00. Rywalem Wigier będzie czołowa drużyna II ligi – Start Otwock.Zapraszamy do WigryTV.pl na skrót z meczu oraz fragmenty pomeczowej konferencji prasowej. W dziale galeria dostępne są również zdjęcia.

Suwalskie Wigry nadal w formie. Wczoraj podopieczni Zbigniewa Kaczmarka rozegrali kolejny dobry mecz, chociaż tylko zremisowali w Iławie z Jeziorakiem 1:1 (0:1). Remis na boisku wyżej notowanego rywala nie jest złym wynikiem, tym bardziej, że to gospodarze objęli prowadzenie w 37. minucie po bramce Piotra Dymowskiego. Suwalczanie w przekroju całego meczu byli jednak zespołem zdecydowanie lepszym i stworzyli wiele sytuacji. Udało się wykorzystać tylko jedną – w 49. minucie gola po kapitalnym zagraniu Vitalijsa Zilsa zdobył Daniel Ołowniuk, który wraca do wysokiej formy. Mimo remisu, „Biało-niebiescy” awansowali na 12. miejsce w tabeli. Kolejny mecz już w niedzielę o godz. 16:00. Rywalem Wigier będzie czołowa drużyna II ligi – Start Otwock.


Zapraszamy do WigryTV.pl na skrót z meczu oraz fragmenty pomeczowej konferencji prasowej. W dziale galeria dostępne są również zdjęcia.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media