OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Lauryn zostaje jako.. trener drugiego zespołu!
6 lipca 2016, 10:12

Kilka dni temu podaliśmy informację o odejściu Kamila Lauryna z Wigier. 32- letni defensor zostaje jednak w Klubie. Będzie grającym trenerem rezerw suwalczan.

Kamil jest jedynym wychowankiem, który z Wigrami przeszedł drogę od IV, do I ligi. W minionym sezonie, przez częste urazy, zaliczył jedynie 4 pierwszoligowe występy. Na stanowisku trenera zastąpi Andrzeja Spure, który przez ostatnie 3 lata prowadził drugi zespół.

– Cieszę się bardzo, że Kamil jest kolejnym piłkarzem naszego Klubu, po takich zawodnikach jak Zbyszek Kowalewski, Daniel Ołowniuk, Przemek Makarewicz, Paweł Cimochowski, czy Tomek Chmielewski, który po zakończeniu swojej zawodowej piłkaraskiej przygody pozostał nadal przy naszym Klubie – mówi Dariusz Mazur, prezes Wigier.

Rezerwy sezon 2016/2017 rozpoczną w Klasie Okręgowej.

Powodzenia Kamil! 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media