Drużyna Auto Wigier nie może jeszcze świętować
8 czerwca 2018, 10:11

Jaćwing Suwałki w ostatniej akcji meczu zdobył zwycięską bramkę i w dalszym ciągu liczy się w walce o końcowy triumf w Lidze.

Spotkanie wicelidera z Aquaelem miało być łatwym spotkaniem i łatwymi punktami. Pierwszą bramkę zdobyła skazywana na pożarcie ostatnie drużyna w tabeli. Do końca pierwszej połowy nie pozwoliła na wiele Jaćwingowi i do przerwy prowadziła jedną bramką. W drugie części spotkania do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Jaćwinga Suwałki. Wyrównującą bramkę zdobył Janusz Gorlewski, a w ostatniej akcji meczu zwycięskiego gola zdobył Kazimierz Bokuniewicz.

Podobny przebieg meczu miało spotkanie Rapieku i Bomepsu. Do przerwy prowadziła drużyna Sławomira Bogdanowicza, po efektownej bramce Wiesława Murawko. Po przerwie Rapiek się odblokował i strzelił dwie bramki. Trzy punkty zdobyte przez Rapiek pozwoliły na awans na czwartą pozycję w tabeli.

W ostatnim meczu szóstej kolejki drużyna Oldbojów Wigier chciała zrewanżować się za ostatnie niepowodzenia. Rywalem był zespół VIZO.PL/SZULC TRADING, który walczy o drugą pozycję w tabeli. Po wyrównanym początku pierwszą bramkę strzelił głową Zdzisław Popławski. VIZO atakowało obijając słupki bramki, ale Wigry dzielnie się broniły, czasami wyprowadzając niebezpieczne kontry. Wyrównanie po strzale Stanisława Wasilewskiego padło jeszcze w pierwszej połowie spotkania. W drugiej bramek nie zobaczyliśmy i mecz zakończył się remisem.

Szósta kolejka Browar Północny Oldboys League już 14 czerwca. Kończymy Ligowe zmagania i rozpoczniemy Mistrzostwa Świata w Rosji . Serdecznie zapraszamy.

Wyniki VI kolejki 07.06.2018:

18:00 – 18:30 RAPIEK – BOMEPS                                                             2:1

18:40 – 19:10 Jaćwing Suwałki – AQUAEL                                               2:1

19:20 – 19:50 VIZO.PL/Szulc Trading – Oldboje Wigry Suwałki           1:1