Media o Wigrach
31 lipca 2017, 17:40

Zapraszamy do tradycyjnego przeglądu mediów po niedzielnym starciu Wigier z GKS-em Tychy.

Suwalki24.pl: „Obili słupek i poprzeczkę, domagali się karnego”

Suwalska drużyna zapłaciła frycowe. Nie wykorzystała znakomitych sytuacji i to się na niej, po indywidualnych błędach w obronie, zemściło. Minimalnie uległa faworytowi z Tychów.

Biało-Niebiescy byli źli na siebie, a jeszcze bardziej na sędziego, których w ostatniej z 17 doliczonych na skutek awarii oświetlenia minut, nie podyktował ewidentnego, ich zdaniem, karnego.  Artur Bogusz, atakowany z tyłu przez dwóch obrońców gości padł jak długi. Zdaniem arbitra, piłkarz Wigier chciał go po prostu nabrać.

Więcej: TUTAJ!

Radio5.com.pl: „Falstart w dobrym stylu”

W meczu inauguracyjnej kolejki Nice I ligi, Wigry Suwałki po dobrym spotkaniu przegrały z GKS Tychy 1:2. Wynik już w 5. minucie otworzył Dawid Błanik (GKS Tychy), który wykorzystał błąd jednego z obrońców suwalskich Wigier. Biało-niebiescy nie zamierzali jednak składać broni, czego efektem była bramka Mariusza Rybickiego w 17. minucie meczu.

GKSTYCHY.INFO: „Trzy punkty na początek”

Piłkarze GKS Tychy udanie rozpoczęli nowy sezon Nice 1 Ligi. W wyjazdowym spotkaniu 1. kolejki tyszanie pokonali Wigry Suwałki 2:1 (1:1). Bramki dla „Trójkolorowych” strzelali Dawid Błanik i Piotr Ćwielong.

SportoweFakty.wp.pl: „W Suwałkach zgasło światło”

Wigry Suwałki zagrały w identycznym składzie jak tydzień temu w Pucharze Polski pomimo porażki 1:2 z GKS-em Bełchatów. Trener Artur Skowronek postanowił zgrywać ze sobą pierwotnie wybraną jedenastkę, a jest kogo zgrywać. W porównaniu z ostatnim spotkaniem poprzedniego sezonu zmieniło się w Wigrach Suwałki ośmiu piłkarzy. Po rewolucji personalnej ostali się jedynie Hieronim Zoch, Rafał Remisz oraz Mateusz Radecki.

Wyborcza.pl: „Ciemność i porażka Wigier”

Zespół z Suwałk w poprzednim sezonie niemal do końca rozgrywek liczył się w walce o awans do ekstraklasy (ostatecznie zajął dziesiąte miejsce) ponadto był blisko gry w finale Pucharu Polski. Tamtej drużyny już jednak nie ma. Podczas letniej przerwy wielu kluczowych zawodników odeszło, jest też nowy szkoleniowiec – Dominika Nowaka zastąpił Artur Skowronek. Teraz podstawowym celem Wigier jest spokojne utrzymanie w I lidze. Na początek sezonu suwalczanie zaliczyli jednak porażkę.