Media o Wigrach
12 marca 2018, 10:50

W sobotę biało-niebiescy pokonali 2:0 Pogoń Siedlce. Co o tym spotkaniu przeczytać możemy w internecie?

Współczesna.pl: „Wigry znów z kompletem punktów”

W pierwszych minutach jednak suwalczanie mieli spore kłopoty. Pogoń grając wysokim pressingiem zaskoczyła gospodarzy i już w czwartej minucie blisko zdobycia gola był Dariusz Zjawiński. Gospodarzom bardzo rzadko udawało się przejść na połowę gości. Dopiero po upływie około 20 minut gra wyrównała się, a w końcówce pierwszej połowy to nawet Wigry osiągnęły przewagę. Najlepszą okazję na zdobycie gola w pierwszej połowie miał Damian Gąska, który z 13 metrów uderzył tuż obok słupka. Więcej: TUTAJ!

Suwalki24.pl: „Problemy tylko do przerwy”

Czwarte zwycięstwo z rzędu i już dziewiąty kolejny mecz bez porażki zanotowały suwalskie Wigry. Po raz pierwszy za to ani słowem nie mogły narzekać na brak skuteczności. Trener Artur Skowronek postawił na ten sam skład, który przed tygodniem wygrał w Łęcznej. Szkoleniowiec Pogoni Dariusz Banasik, żądny rehabilitacji za ubiegłotygodniową domową porażkę z Zagłębiem Sosnowiec, postawił na wysoki pressing i zmuszanie gospodarzy do błędów. Niewiele brakowało, by ta taktyka szybciutko przyniosła efekt. Więcej: TUTAJ!

Radio5.com.pl: „Świetna seria Wigier”

W sobotnim meczu 21. kolejki Nice I Ligi, Wigry Suwałki pokonały na własnym stadionie Pogoń Siedlce 2:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobywali Artur Bogusz oraz Mariusz Rybicki. W pierwszej odsłonie bramkę dla suwalskiego zespołu zdobył również Patryk Klimala, ale sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej. Więcej: TUTAJ!

MKPPogońSiedlce.pl: „Bez punktów, bez bramek”

Siedlecka Pogoń w wyjazdowym spotkaniu przegrała z Wigrami Suwałki 0:2. To druga porażka i mecz bez strzelonego gola siedlczan na wiosnę. W porównaniu do poprzedniego meczu szansę gry od pierwszej minuty otrzymali debiutant Ziggy Gordon oraz Dawid Polkowski. Zastąpili oni Andrzeja Rybskiego i Przemysława Płachetę. Za kontuzjowanego Macieja Wichtowskiego zagrał powracający po pauzie za kartki Mateusz Żytko. Więcej: TUTAJ!

Bialystok.Wyborcza.pl: „Kolejny mecz i kolejna wygrana Wigier”

– Mieliśmy mnóstwo nacisków, żeby zwolnić trenera – przyznawał po jesiennych spotkaniach Dariusz Mazur. Prezes Wigier nie miał jednak zamiaru podejmować pochopnych decyzji. Szkoleniowiec Artur Skowronek mógł pracował dalej i w końcu przyszły efekty. Zawodnicy z Suwałk przed zimową przerwą w rozgrywkach zaliczyli serię siedmiu spotkań bez porażki. Wiosną podopieczni trenera Artura Skowronka kontynuują dobra passę. W pierwszym spotkaniu po zimowej pauzie ograli 1:0 na wyjeździe Górnik Łęczna. W sobotę pokonali natomiast 2:0 na własnym obiekcie Pogoń Siedlce. Więcej: TUTAJ!