Media o Wigrach
18 sierpnia 2019, 10:48

Przegląd prasy po sobotnim zwycięstwie Wigier w 4. kolejce Fortuna 1 Ligi przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Dziennik Zachodni: „Wigry – Podbeskidzie 1:0. Niewykorzystana szansa Górali”.

W sobotnim meczu 4. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało na wyjeździe z Wigrami Suwałki 0-1. Jedynego gola w pierwszej połowie strzelił Arkadiusz Najemski. Górale nie wykorzystali tym samym okazji na objęcie prowadzenia w ligowej tabeli.

Więcej: TUTAJ!

Wyborcza.pl: „Podbeskidzie mogło zostać liderem I ligi, ale przegrało w Suwałkach”.

Drużyna z Bielska-Białej doznała pierwszej porażki w obecnych rozgrywkach. I to z Wigrami, które do tej pory nie wygrały.

Suwałki24: „Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0. Piękne w sporcie to, co skuteczne”.

Pierwsze zwycięstwo podopiecznych Adama Fedoruka, po bramce kapitana Arkadiusza Najemskiego sprawiło, że Wigry z 5 punktami na koncie mogą spokojnie przygotowywać się do środowego starcia z Olimpią Grudziądz i niedzielnego z obecnym liderem z Niecieczy.

Więcej: TUTAJ!

NiebywałeSuwałki: „Nie taki diabeł straszny! Wigry pokonały Podbeskidzie 1:0”.

Wielką niespodziankę zgotowały Wigry swoim kibicom. Po dwóch remisach i porażce przyszła kolej na zwycięstwo. Cieszy ono tym bardziej, że biało-niebieskim przyszło zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem – Podbeskidzie było faworytem, do tego zawodnicy z Bielska-Białej przyjechali w glorii chwały po ostatnim spektakularnym zwycięstwie, byli też – przed tą kolejką – liderem pierwszej ligi.

Suwalki.info: „Zwycięstwo z Podbeskidziem„.

Pierwsze zwycięstwo w sezonie 2019/20 odnieśli w sobotę (17.08) piłkarze suwalskich Wigier. Biało-niebiescy przed własną publicznością pokonali 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Radio 5: „Wigry Suwałki – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0”.

W meczu 4. kolejki Fortuna 1 Ligi, Wigry Suwałki pokonały Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 i odniosły tym samym pierwsze zwycięstwo w sezonie 2019/2020. Bramkę dla suwalskiego zespołu zdobył w 35. minucie meczu Arkadiusz Najemski.

DwutygodnikSuwalski: „Wigry pokonały wicelidera”.

Niespodzianką zakończył się mecz I ligi rozegrany w Suwałkach. Wigry wygrały 1:0 z Podbeskidziem Bielsko Biała. Gola strzelił w 35 min. Arkadiusz Najemski.

Tspodbeskidzie.pl: „Po raz pierwszy w tym sezonie Podbeskidzie nie zdobyło bramki, po raz pierwszy też przegrało mecz”.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla Górali – już w 10 minucie w jednym z pojedynków z przeciwnikiem  ucierpiał Dmytro Bashlai. Po oględzinach fizjoteraputów potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. Stoper Podbeskidzia musiał opuścić boisko na noszach, ponieważ samodzielnie nie był w stanie postawić kroku. W jego miejsce wszedł Aleksander Komor i zawodnicy z Bielska-Białej kontynuowali grę w komplecie.

Fortuna 1 Liga: „4. kolejka. Podsumowanie”.

Nie ma już żadnej niepokonanej drużyny w Fortuna 1 Lidzie. W 4. kolejce smaku porażki zaznały Bruk-Bet Termalika, Miedź Legnica i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Na pozycję wicelidera awansowała z kolei Warta Poznań, która wygrała trzeci mecz z rzędu. Na wygraną czekają natomiast wciąż w Opolu i Głogowie.