Media o Wigrach
2 września 2019, 12:52

Przegląd prasy po niedzielnym meczu suwalskich Wigier z Miedzią Legnica.

Interia.pl: „7. kolejka 1. ligi: Miedź Legnica – Wigry Suwałki 2-1 (0-0)”.

1 września na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy odbyło się spotkanie 7. kolejki polskiej 1. ligi pomiędzy drużynami Miedzi i Wigier. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Miedzi 2-1. Na stadionie stawiło się 3 701 widzów.
Więcej: TUTAJ!

sport.lca.pl: „Łukowski show. Miedź wygrała z Wigrami”.

Miedź Legnica wygrała u siebie z Wigrami Suwałki 2:1. Bohaterem meczu został wprowadzony w 57 min. Jakub Łukowski, który zaliczył gola i asystę.

Suwałki24: „Miedż Legnica – Wigry Suwałki 2:1. To się nazywa transfer”.

Biało-Niebiescy nie poradzili sobie na wyjeździe ze spadkowiczem z ekstraklasy, o którego zwycięstwie przesądził zawodnik ledwie wczoraj sprowadzony do Legnicy.

Więcej: TUTAJ!

Suwalki.info: „Porażka w Legnicy„.

Wigry Suwałki przegrały wyjazdowe spotkanie w Legnicy przeciwko Miedzi 2:1, ale wciąż zajmują wysokie, czwarte miejsce w tabeli I Ligi.

Gazeta Współczesna: „Przerwana passa piłkarzy Wigier Suwałki w Legnicy”.

Suwalczanie oczywiście nie zamierzali zmieniać taktyki, która przyniosła im trzy wygrane w poprzednich kolejkach i od początku meczu w Legnicy skupiali się na defensywie. Miedź nie pozwalała na przeprowadzenie wielu kontr, a sama z upływem minut była coraz bliżej zdobycia gola.

DwutygodnikSuwalski: „Porażka Wigier w Legnicy”.

Piłkarze suwalskich Wigier przegrali 1:2 z Miedzią w Legnicy w I lidze. Gola dla Wigier strzelił Cezary Sauczek w 90 min, a dla rywali Jakub Łukowski w 65 min. i Patryk Makuch w 76 min.

Legnica NaszeMiasto: „Miedź Legnica wygrała z Wigrami Suwałki”.

Od pierwszych minut spotkania dało się zauważyć, że legniczanie celują w komplet punktów. Szybko zdominowali rywali, jednak w pierwszej połowie nie potrafili przekuć tej przewagi w prowadzenie. W 20. minucie świetną okazję miał Carlos Heredia, ale uderzył obok bramki.

Fortuna 1 Liga: „7. kolejka. Podsumowanie”.

PGE Stal Mielec wygrała czwarty mecz z rzędu i umocniła się na pozycji lidera Fortuna 1 Ligi. Do czołówki po wygranej z Wigrami awansowała także Miedź Legnica. W środkowej strefie tabeli niesamowity ścisk – aż 7 drużyn ma 10 punktów!