Media o Wigrach
16 września 2019, 09:15

Przegląd prasy po sobotnim meczu suwalskich Wigier w Tychach.

DziennikZachodni: „Gol na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie”.

Do tej pory stadion w Tychach był szczęśliwy dla piłkarzy GKS-u. W dwóch poprzednich spotkaniach na zapleczu Ekstraklasy podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zdobyli komplet punktów i strzelili 9 goli. Dobra passę podtrzymali także w meczu 9. kolejki Fortuna 1. Liga, pokonując Wigry Suwałki 2:1. Decydującą bramkę strzelili jednak dopiero w drugiej minucie doliczonego czasu.

Więcej: TUTAJ!

Wyborcza.pl: „GKS Tychy grał do końca. Gol w doliczonym czasie gry”.

To było ciekawe i emocjonujące spotkanie. GKS Tychy po golu Dariu Kristo w doliczonym czasie gry zdobył komplet punktów kosztem zespołu z Suwałk.

InteriaSport: „9. kolejka 1. ligi: GKS Tychy ’71 – Wigry Suwałki 2-1 (1-0)”.

W meczu 9. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 14 września, zespół GKS-u Tychy zwyciężył z Wigrami 2-1 (1-0). Mecz na Stadionie Miejskim obejrzało 3 729 widzów.

Suwałki24: „GKS Tychy – Wigry Suwałki 2:1. Zabrakło koncentracji i szczęścia”.

Biało-Niebiescy ponieśli trzecią porażkę z rzędu. W Tychach zasłużyli na remis, ale w doliczonym czasie gry stracili drugiego gola.

Suwalki.info: „Porażka w Tychach„.

Wigry Suwałki były bliskie wywiezienia jednego punktu z Tychów, jednak stracona bramka w doliczonym czasie gry sprawiła, że suwalski zespół zanotował trzecią z rzędu porażkę.

Radio 5: „Wigry Suwałki przegrały z GKS Tychy”.

W sobotnim (14.09) meczu 9. kolejki Fortuna 1. Ligi, Wigry Suwałki przegrały z GKS-em Tychy 1:2. Trzy gole, w tym jednego samobójczego, strzelili tyszanie.

Tychy.info: „GKS Tychy pokonał Wigry Suwałki. Bramka w 90. minucie meczu”.

W sobotnim meczu 9. kolejki Fortuna I ligi GKS Tychy pokonał na własnym stadionie Wigry Suwałki 2:1. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 90. minucie Dario Kristo.

Fortuna 1 Liga: „9. kolejka. Podsumowanie”.

Radomiak Radom jest liderem po 9. kolejce Fortuna 1 Lidze. Podopieczni Dariusza Banasika do tej pory rozegrali wszystkie spotkania, ale ich rywale zagrają w środę jeszcze jeden zaległy mecz. W pierwszoligowej tabeli wciąż niesamowity ścisk.