Media o Wigrach
19 października 2019, 15:51

Przegląd prasy po piątkowym meczu suwalskich Wigier z Odrą Opole.

Gol24: „Wigry Suwałki zwycięskie w debiucie Crettiego. Odra Opole wciąż ostatnia”.

Pierwsza wygrana Wigier od 25 sierpnia. Zespół z Suwałk prowadzony przez nowego trenera Pawła Crettiego pokonał Odrę Opole 1:0 (1:0). Goście mogli ten mecz co najmniej zremisować, ale nie wykorzystali nawet tak doskonałej okazji jak rzut karny. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył już w 8. minucie Kamil Sabiłło.

Więcej: TUTAJ!

Suwałki24: „Wigry Suwałki – Odra Opole 1:0. Wielkie serca i dużo szczęścia”.

Suwalski zespół pod wodzą nowego trenera przerwał serię sześciu meczów bez zwycięstwa. Na miano bohaterów zasłużyli strzelec gola Kamil Sabiłło, dogrywający mu piłki Grzegorz Aftyka, no i Dominik Kąkolewski, który pięć minut przed końcem obronił rzut karny.

Suwalki.info: „Zwycięstwo z Odrą Opole„.

Wigry Suwałki przełamały złą passę i w meczu 14. kolejki Fortuna I Ligi pokonały przed własną publicznością Odrę Opole 1:0.

NiebywałeSuwałki: „Szczęśliwy debiut Crettiego – Wigry wygrały z Odrą”.

Piątkowy mecz biało-niebieskich ułożył się po myśli suwalskich widzów, niektórzy wręcz twierdzili, że mieliśmy tyle szczęścia, iż być może wyczerpaliśmy jego limit na jesienną kolejkę. Dobrą passę rozpoczęło zdobycie gola już w pierwszych minutach meczu. Autorem jedynego trafienia podczas tego spotkania został Kamil Sabiłło.

DwutygodnikSuwalski: „Wreszcie wygrana Wigier”.

W Suwałkach piłkarze Wigier wygrali 1:0 z Odrą Opole. Gola dla Wigier zdobył Kamil Sabiłło w 8 min. W 86 min. strzał Szymona Skrzypczaka z rzutu karnego obronił bramkarz suwalskiego zespołu Dominik Kakolewski.

Nowa Trybuna Opolska: „Odra Opole przegrała ważny mecz w Suwałkach z Wigrami”.

Opolanie doznali pierwszej porażki po trzech meczach z rzędu bez czucia jej smaku, zarówno w 1 lidze, jak i w Pucharze Polski. Podopieczni Piotra Plewni ulegli bowiem w Suwałkach Wigrom 0-1.

Białystok Online: „Zmiana trenera pomogła. Wigry po prawie 2 miesiącach przerwy w końcu wygrały”.

Wigry Suwałki zainkasowały w piątkowy (18.10) wieczór niezwykle cenne 3 punkty. Biało-Niebiescy pokonali bowiem Odrę Opole, czyli bezpośredniego rywala w walce o utrzymanie w Fortuna I Lidze.

Fortuna 1 Liga: „Piątek w F1L: Gospodarze górą”.

To był dzień gospodarzy! Trzy punkty do swojego konta zapisują gracze Chrobrego Głogów, Wigry Suwałki, Puszcza Niepołomice, Stal Mielec oraz Miedź Legnica.