Media o Wigrach
27 października 2019, 09:17

Przegląd prasy po piątkowym meczu suwalskich Wigier z Sandecją Nowy Sącz.

Interia.sport: „15. kolejka 1. ligi: Sandecja Nowy Sącz – Wigry Suwałki 1-0 „.

W spotkaniu 15. kolejki polskiej 1. ligi, które rozegrane zostało 25 października, zespół Sandecji zwyciężył z Wigrami 1-0 (0-0). Mecz odbył się na Stadionie im. Ojca Władysława Augustynka w Nowym Sączu.

Więcej: TUTAJ!

Gol24: „Na plecach zmiennika. Sandecja przełamała niemoc w meczu z Wigrami”.

Fortuna 1 Liga. Sandecja Nowy Sącz wygrała pierwszy mecz w październiku. Złą passę przerwała u siebie. 1:0 (0:0) pokonała Wigry Suwałki. Gola w drugiej połowie strzelił Mateusz Klichowicz.

Suwałki24: „Spory niedosyt po takiej porażce”.

Z zerowym dorobkiem wracają do domu z meczów w Jastrzębiu i Nowym Sączu piłkarze Wigier. Po ubiegłotygodniowej wygranej z Odrą Opole wyrwali się ze strefy spadkowej, teraz znowu do niej wrócili.

Suwalki.info: „Sandecja lepsza od Wigier„.

Bez punktów wracają do Suwałk piłkarze suwalskich Wigier. W spotkaniu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi biało-niebiescy przegrali wyjazdowy mecz z Sandecją Nowy Sącz 1:0. .

DwutygodnikSuwalski: „Kolejna porażka Wigier”.

Kolejny mecz suwalskie Wigry przegrały 0:1. Tym razem w Nowym Sączu skuteczniejsza okazała się drużyna Sandecji. Gola strzelił Klimowicz w 74 min.

Sadeczanin.info: „Sandecja pokonała Wigry Suwałki. Awans w tabeli stał się faktem”.

Sandecja chcąc uciec ze strefy spadkowej potrzebowała zwycięstwa. Na stadionie w Nowym Sączu sztuka ta się biało-czarnym udała, dzięki czemu poprawili pozycję w tabeli.

Fortuna 1 Liga: „Piątek w F1L: Podział punktów w Olsztynie i Bełchatowie”.

Sandecja Nowy Sącz wygrała bardzo ważny mecz z Wigrami Suwałki i oddaliła się od strefy spadkowej. A w Olsztynie i Bełchatowie drużyny podzieliły się punktami.