Media o Wigrach
3 marca 2020, 08:31

Przegląd prasy po niedzielnym spotkaniu suwalskich Wigier z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Gazeta Współczesna: „Podbeskidzie Bielsko Biała – Wigry Suwałki. Falstart suwalczan„.

Od porażki 0:4 z Podbeskidziem Wigry Suwałki wznowiły zmagania po przerwie zimowej w I lidze

Więcej: TUTAJ!

Wyborcza.pl: „Podbeskidzie rozbiło Wigry Suwałki. Górale w grze o awans”.

Podbeskidzie efektownie rozpoczęło tegoroczne rozgrywki. Gospodarze rozbili przedostatnie Wigry Suwałki i utrzymali trzecie miejsce w tabeli.

Sportowefakty.wp.pl: „Podbeskidzie Bielsko-Biała postrzelało Wigrom Suwałki na otwarcie rundy„.

Podbeskidzie Bielsko-Biała strzela najwięcej goli na własnym stadionie w Fortuna I lidze. Tym razem Górale pokonali 4:0 Wigry Suwałki. Cztery bramki padły również w Niepołomicach.

InteriaSport: „21. kolejka 1. ligi: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki 4-0”

W pojedynku 21. kolejki polskiej 1. ligi, który rozegrany został 1 marca, zespół Podbeskidzia B.-B. wysoko wygrał z Wigrami 4-0 (1-0). Mecz na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej obejrzało 4 380 widzów.

Dziennik Zachodni: „Podbeskidzie – Wigry 4:0. Armaty Górali wystrzeliły„.

W niedzielnym meczu 21. kolejki Fortuna 1. Ligi Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało Wigry Suwałki 4-0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Kacper Gach, Rafał Figiel, Dmytro Bashlai i Michał Rzuchowski.

Suwałki24: „Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki 4:0. Górale byli za silni”.

Przebudowana zimą drużyna Wigier tylko na początku spotkania toczyła równy boj z pretendentem do awansu. Po półgodzinie gry straciła gola, w drugiej połowie trzy następne oraz zawodnika, bo w 72 minucie czerwoną kartkę zobaczył Mohamed Loua.

DwutygodnikSuwalski: „Wysoka przegrana Wigier”.

Fatalny początek rundy wiosennej piłkarskiej I ligi w wykonaniu suwalskich Wigier. W Bielsko Białej suwalski zespół przegrał 0:4 z Podbeskidziem, zajmującym trzecią lokatę w tabeli.

Suwalki.info: „Porażka na początek rundy„.

W pierwszym meczu po zimowej przerwie piłkarze suwalskich Wigier przegrali wyjazdowe spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała 4:0.

Fortuna 1 Liga: „Niedziela w F1L: Koncert Stali, Chrobrego i Podbeskidzia”.

Stal Mielec, Chrobry Głogów i Podbeskidzie Bielsko-Biała będą dobrze wspominać niedzielną kolejkę w Fortuna 1 Lidze. Wszystkie te trzy drużyny wygrały swoje spotkania, a co więcej we wszystkich niedzielnych meczach padło 13 bramek, a więc Fortuna wpłaci 13 tysięcy w ramach akcji #FortunaZaGole!