Media o Wigrach
6 czerwca 2020, 12:07

Przegląd prasy po piątkowym meczu suwalskich Wigier z Miedzią Legnica.

OnetSport: „Miedź uratowała remis w ostatniej minucie”.

W meczu otwierającym 24. kolejką Fortuna I Ligi, Wigry Suwałki zremisowały u siebie z Miedzią Legnica 1:1. Gol dający gościom wyrównanie padł w ostatniej minucie spotkania.

Więcej: TUTAJ!

Gol24: „Wigry Suwałki straciły pewne trzy punkty. Miedź grała do końca”.

W meczu otwierającym 24. kolejkę Wigry Suwałki podzieliły się punktami z Miedzią Legnica (1:1). Na bramkę Patryka Czułowskiego w trzeciej minucie doliczonego czasu odpowiedział Nemanja Mijusković.

Gazeta Współczesna: „Żal straconej szansy. Wigry tylko z punktem, zamiast trzech”.

W drugim meczu po restarcie Fortuna I liga Wigry Suwałki zagrały na własnym stadionie z Miedzią Legnica. Prowadziły 1:0, ale brak koncentracji w samej końcówce spowodował, że zamiast trzech punktów suwalczanie zdobyli tylko jeden, remisując 1:1.

Suwałki24: „Wigry Suwałki – Miedź Legnica 1:1. Futbol można czasem znienawidzić”.

Wigry harowały, przetrzymały napór Miedzi. Kwadrans przed końcem strzeliły gola na 1:0, a od 83 minuty grały z przewagą jednego zawodnika. W ostatniej minucie doliczonego czasu dały sobie wyrwać zwycięstwo.

Suwalki.info: „O krok od zwycięstwa„.

Mogły być trzy punkty, skończyło się na jednym. W meczu 24. kolejki Fortuna 1. Ligi Wigry Suwałk zremisowały na własnym obiekcie z Miedzią Legnica 1:1.

DwutygodnikSuwalski: „Remis Wigier z Miedzią”.

Remisem 1:1 zakończył się mecz Wigier z Miedzią Legnica rozegrany w Suwałkach. Gola dla Wigier strzelił Patryk Czułowski w 77 min., a rywale wyrównali w ostatniej minucie doliczonego czasu gry po strzale Nemanja Mijuskovica.

Radio 5: „Remis na suwalskim stadionie„.

Remisem 1:1 zakończył się dzisiejszy (5.06) mecz Wigier Suwałki z Miedzią Legnica. Gola dla biało-niebieskich zdobył w 77. minucie Patryk Czułowski.

NiebywałeSuwałki: „Gorzki smak remisu. Wigry – Miedź Legnica 1:1”.

Wielkie nadzieje, radość z prowadzenia z zespołem z górnej części tabeli i ostatnia doliczona minuta, która zmąciła ten dobry nastrój.

Fortuna 1 Liga: „Piątek w F1L: Dwa remisy i zwycięstwo Chrobrego”.

W piątkowych starciach Wigry podzieliły się punktami z Miedzią Legnica, PGE Stal Mielec z Puszczą, a Chrobry zainkasował trzy punkty.