Media o Wigrach
13 czerwca 2020, 10:55

Przegląd prasy po piątkowym meczu suwalskich Wigier z Puszczą Niepołomice.

WP SportoweFakty: „Olimpia Grudziądz i Puszcza Niepołomice skuteczne w ostatnich minutach”.

Olimpia Grudziądz doprowadziła w 90. minucie do remisu 3:3 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, a Puszcza Niepołomice strzeliła gola na 2:1 w czasie doliczonym do meczu z Wigrami Suwałki.

Więcej: TUTAJ!

Gazeta Współczesna: „Dramat Wigier w Niepołomicach. O porażce przesądził gol w ostatniej minucie”.

Wigry Suwałki przegrały 1:2 na wyjeździe z Puszczą Niepołomice, tracąc bramkę w ostatniej akcji meczu. Marzenia o utrzymaniu coraz bardziej oddalają się od suwalskiego klubu.

Suwałki24: „Koszmar powrócił, nadzieja umiera ostatnia”.

Koszmar powrócił. Tak można skwitować piątkowe spotkanie Wigier Suwałki z Puszczą w Niepołomicach.

Suwalki.info: „Kolejna przegrana w ostatnich sekundach„.

Trzeci mecz po wznowieniu rozgrywek i druga porażka. Wigry Suwałki przegrały spotkanie w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą 1:2 po bramce straconej w ostatniej akcji meczu.

DwutygodnikSuwalski: „Porażka Wigier w Niepołomicach”.

Piłkarze suwalskich Wigier przegrali 1:2 z Puszczą w Niepołomicach. Gole strzelili:Denis Gojko w 34 min dla Wigier, a dla rywali Marcin Stefanik w 68 min. i Erik Cikoś w 90 min.

Radio 5: „Wigry przegrały z Puszczą Niepołomice„.

2:1 przegrali wczoraj (12.06) w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą piłkarze Wigier Suwałki. Chociaż spotkanie rozpoczęło się większą aktywnością gospodarzy, to biało-niebieskim udało się strzelić pierwszego gola.

NiebywałeSuwałki: „Wigry wciąż bez wygranej. Przegrana z Puszczą w Niepołomicach”.

Po raz kolejny piłkarze Wigier nie utrzymali prowadzenia. Po raz kolejny tracą gole po wrzutkach. Ba, kolejny raz w doliczonym czasie stracili bramkę!

WirtualneSuwałki: „Puszcza – Wigry 2:1. Znowu tracimy bramkę w ostatniej minucie meczu”.

Po przegranej z Puszczą Niepołomice Wigry Suwałki nie poprawią swojej pozycji w tabeli 1. ligi piłkarskiej. Wigry zajmują obecnie ostatnie 18. miejsce i szykują się do spadku.

Fortuna 1 Liga: „Piątek w F1L: Wielkie strzelanie w Niecieczy. Remis w hitowym starciu”.

Emocji w piątek nie brakowało! W Niecieczy padło sześć bramek, a Podbeskidzie po szalonym meczu zremisowało w ostatnich minutach z Miedzią Legnica.