Media o Wigrach
29 czerwca 2020, 13:07

Przegląd prasy po niedzielnym meczu suwalskich Wigier z GKS Bełchatów.

Gol24: „GKS Bełchatów dał sygnał do utrzymania. Pogrążył tym samym Wigry Suwałki”.

W pierwszym niedzielnym meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi Wigry Suwałki podjęły GKS Bełchatów. Goście już po 37 minutach prowadzili 3:0 i nie wypuścili go z rąk.

Więcej: TUTAJ!

Onet Sport: „Sześć bramek w Suwałkach. GKS Bełchatów zrobił krok do utrzymania”.

GKS Bełchatów odskoczył Odrze Opole i Chrobremu Głogów na jeden punkt w walce o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Zawodnicy Marcina Węglewskiego wygrali na wyjeździe z Wigrami Suwałki 4:2 (3:0).

Gazeta Współczesna: „Druga liga puka do drzwi suwalskiej drużyny”.

Wigry Suwałki przegrały na własnym boisku z GKS Bełchatów 2:4 i praktycznie nie mają już szans na utrzymanie się w Fortuna I lidze.

Suwalki.info: „Sześć spotkań do pożegnania z I Ligą„.

Po długiej przerwie kibice z wysokości trybun mogli zobaczyć w niedzielę (28.06) mecz suwalskich Wigier, które po raz kolejny w tym sezonie zanotowały porażkę – tym razem przegrywając 2:4 z GKS Bełchatów.

Radio 5: „Kolejna porażka Wigier. Goście zabrali 3 punkty„.

2 do 4 przegrały dziś (28.06) Wigry Suwałki z GKS Bełchatów. Już w pierwszej połowie spotkania biało-niebiescy stracili trzy bramki.

Suwałki24: „Druga połowa to za mało, czyli prysły złudzenia”.

W niedzielne popołudnie w ramach 28. kolejki Fortuna 1 Ligi suwalskie Wigry, które już na dobre ugrzęzły na ostatnim miejscu w tabeli, przegrały 2:4 z broniącym się wciąż przed spadkiem GKSem Bełchatów.

DwutygodnikSuwalski: „Porażka Wigier w Suwałkach”.

Kolejny mecz I ligi przegrała drużyna suwalskich Wigier. W Suwałkach piłkarze Wigier przegrali 2:4 z GKS Bełchatów.

WirtualneSuwałki: „Wigry Suwałki znowu przegrały – bez punktów i bramek nie da się utrzymać w 1. lidze”.

Wigry Suwałki zajmują ostatnie 18. miejsce w tabeli 1. ligi piłkarskiej. Drużyna w 28 meczach zgromadziła zaledwie 20 punktów, zdobywając 22 bramki.

Radio Białystok: „Wigry Suwałki zrezygnowały już najprawdopodobniej z walki o utrzymanie w I lidze„.

Wczoraj (28.06) przegrały bowiem na własnym boisku ze słabym GKS-em Bełchatów 2:4.

NiebywałeSuwałki: „Na Zarzeczu złudzeń coraz mniej. Wigry przegrały z Bełchatowem 2:4”.

Kolejny etap odmrażania stadionów pozwala kibicom brać udział w meczach i jest to chyba jedyna dobra wiadomość po niedzielnym spotkaniu.

Fortuna 1 Liga: „28. kolejka. Podsumowanie”.

Podbeskidzie Bielsko-Biała odparło atak Stali Mielec i nadal jest liderem Fortuna 1 Ligi. Bardzo ciasno jest w całej tabeli. Chrobry Głogów, który jest w strefie spadkowej traci tylko… 5 punktów do strefy barażowej o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.