Media o Wigrach
15 lipca 2020, 14:19

Przegląd prasy po wtorkowym zwycięstwie suwalskich Wigier z Sandecją Nowy Sącz.

GOL24: „Wigry zagrały do końca! Zwycięstwo nad Sandecją po golu Sauczka”.

Wigry Suwałki w swoim przedostatnim domowym meczu pokonały Sandecję Nowy Sącz 1:0 (0:0). Rzutem na taśmę zwycięską bramkę zdobył wprowadzony Cezary Sauczek.

Więcej: TUTAJ!

Suwałki24: „Jak spadać, to z honorem”.

Gospodarze nie chcieli popełnić tego samego błędu z meczu z Odrą Opole, w którym już na początku stracili bramkę i od pierwszych minut starali się zaatakować pole karne rywali z Nowego Sącza.

Suwalki.info: „Wigry lepsze od Sandecji„.

Drugie z rzędu zwycięstwo przed własną publicznością odniosły suwalskie Wigry, które we wtorek (14.07) pokonały 1:0 Sandecję Nowy Sącz.

Radio 5: „Wigry pokonały Sandecję”.

1:0 wygrały wczoraj (14.07) Wigry Suwałki z Sandecją Nowy Sącz. Gola w 86. minucie, strzelił Cezary Sauczek.

DwutygodnikSuwalski: „Wigry pokonały Sandecję”.

Piłkarze suwalskich Wigier pokazali charakter i wygrali 1:0 z Sandecją Nowy Sącz w meczu I ligi rozegranym w Suwałkach.

WirtualneSuwałki: „Drugie zwycięstwo Wigier Suwałki na pożegnanie z ligą”.

Drugie z rzędu zwycięstwo na własnym boisku odniosły Wigry Suwałki, które pokonały Sandencję Nowy Sącz 1:0.

Gazeta Współczesna: „Suwalczanie lepsi od Sandecji Nowy Sącz”.

Piłkarze Wigier Suwałki pomimo, że nie mają szans na utrzymanie w ostatnich meczach pokazują charakter, wolę walki i całkiem niezłe umiejętności. We wtorek suwalczanie wygrali u siebie 1:0 z Sandecją Nowy Sącz, która wciąż musi walczyć o pierwszoligowy byt.

Fortuna 1 Liga: „Wtorek w F1L: Spadek Chojniczanki Chojnice”.

Chojniczanka Chojnice przegrała z Zagłębiem Sosnowiec i spadła z Fortuna 1 Ligi. Stal Mielec wykorzystała potknięcie Warty Poznań i odskoczyła na 4 punkty.