Media o Wigrach
20 lipca 2020, 09:08

Przegląd prasy po meczu Chrobry Głogów – Wigry Suwałki.

Polsat Sport: „Chrobry lepszy od spadkowicza. Katastrofalna obrona Wigier”.

W wieczornym meczu Fortuna 1 Ligi Chrobry Głogów rozbił Wigry Suwałki 4:1. Gospodarze byli znacznie lepszą drużyną i już w pierwszej połowie ustawili mecz, strzelając trzy gole. Dzięki wygranej piłkarze Ivana Djurdjevicia wciąż mają szansę na udział w barażach o Ekstraklasę.

Więcej: TUTAJ!

Gazeta Wrocławska: „Wysokie zwycięstwo Chrobrego z Wigrami. Czy to scenariusz na baraże?„.

Chrobry Głogów nie dał żadnych szans Wigrom Suwałki i pewnie wygrał na własnym stadionie 4:1. Dublet ustrzelił Damian Kowalczyk, który na boisku pojawił się już w 20. minucie, zmieniając Mikołaja Lebedyńskiego.

SportoweFakty: „Chrobry Głogów wysoko pokonał marudera. Wigry Suwałki popełniły kardynalne błędy w obronie”.

Po zwycięstwie 4:1 z Wigrami Suwałki piłkarze Chrobrego Głogów są pewni utrzymania w Fortuna I lidze i pozostają kandydatami do udziału w barażach o awans do PKO Ekstraklasy.

Suwałki24: „Lanie na wyjazdowe pożegnanie”.

Biało-Niebiescy w okrojonym składzie wysoko przegrali swoje ostatnie wyjazdowe spotkanie w Fortuna 1 Lidze.

DwutygodnikSuwalski: „Porażka Wigier w Głogowie”.

Suwalskie Wigry przegrały 1:4 z Chrobrym w Głogowie. W pierwszej połowie Wigry straciły gole po błędach swoich piłkarzy.

Suwalki.info: „Porażka na własne życzenie„.

Fatalne błędy w grze obronnej sprawiły, że suwalskie Wigry wracają z Głogowa ze stratą czterech bramek i bez punktów.

Gazeta Współczesna: „Suwalski zespół rozbity w Głogowie”.

W przedostatnim swoim meczu w tym sezonie w I lidze Wigry Suwałk przegrały 1:4 na wyjeździe z Chrobrym Głogów.

Fortuna 1 Liga: „33. kolejka. Podsumowanie”.

Coraz mniej niewiadomych w Fortuna 1 Lidze. W 33. kolejce awans zapewniła sobie Stal Mielec, a Miedź Legnica grę w barażach. O ostatnie miejsce barażowe wciąż walczą gracze Bruk-Bet Termaliki, Puszczy Niepołomice, GKS Tychy i Chrobrego Głogów. W walce o utrzymanie uczestniczą z kolei GKS Bełchatów, GKS Jastrzębie, Odra Opole, Zagłębie Sosnowiec i Olimpia Grudziądz.