Michał Ozga w Reprezentacji U20
10 września 2019, 08:44

Dwa występy w Reprezentacji Polski U20 zanotował zawodnik suwalskich Wigier Michał Ozga.

Prowadzona przez Jacka Magierę drużyna rozegrała dwa spotkania w ramach towarzyskich zawodów Elite League. W miniony czwartek 5. września Biało-Czerwoni przegrali 0:2 z Włochami a w poniedziałek (09.09) ulegli Reprezentacji Portugalii 0:1. Zarówno w pierwszym jak i drugim spotkaniu na murawie pojawiał się zawodnik Wigier Michał Ozga. Nasz obrońca w meczu z Włochami wszedł na plac gry w 83. minucie zmieniając Jakuba Kiwiora z MŠK Žilina. W rywalizacji z Portugalią Ozga pojawił się w 82 minucie za Mateusza Bondarenko ze Skry Częstochowa. W kolejnych meczach Polskę czekają pojedynki z Niemcami, Anglią, Holandią, Szwajcarią i Czechami. Póki co przerwa reprezentacyjna się kończy i zawodnik wraca do drużyny Biało-Niebieskich by pomóc zespołowi w walce o kolejne ligowe punkty.