OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Na koniec z Okocimskim
7 listopada 2008, 12:02

Chociaż runda jesienna już się zakończyła, II-liga nie odpoczywa. W sobotę o godzinie 13:00 Wigry Suwałki podejmą na stadionie przy ul. Zarzecze Okocimskiego KS Brzesko. Pierwsza z dwóch wiosennych kolejek to dla suwalczan okazja na poprawienie sytuacji w tabeli. Gracze trenera Kaczmarka będą chcieli także zrekompensować sobie utratę 2 punktów na inaugurację rozgrywek, kiedy to zremisowali w Brzesku 3:3. Wynik na żywo ze spotkania dostępny będzie na naszej stronie. Szczegółową relację przeprowadzi natomiast serwis www.suwalki24.pl. Dostępna będzie także usługa WigryLiveSMS. Szczegóły w dziale po prawej stronie witryny.

    
     Okocimski KS Brzesko od samego początku miał problemy z przedarciem się do bezpiecznej strefy tabeli. Aktualnie zajmuje 15. miejsce, które oznacza spadek do III ligi. Pomimo, że zespół z Małopolski plasuje się o 6 lokat niżej od gospodarzy, zdobył dotychczas tyle samo bramek. W ostatnim spotkaniu piwosze rozgromili niespodziewanie 4:0 Pelikana Łowicz. Mało tego, zespół Jerzego Wójcika nie przegrał już od ponad miesiąca. Najskuteczniejszy w szeregach gości jest były snajper Cracovii Kraków, Łukasz Szczoczarz (7 goli).

 

     Wigry podejdą do tego spotkania z ogromną determinacją. W 7 ostatnich występach, biało-niebiescy odnieśli tylko 2 zwycięstwa. Ponadto będzie to ich ostatni tegoroczny mecz na własnym boisku. Suwalczanie mają zapewne patent na strzelanie goli Okocimskiemu, gdyż jesienią czynili to aż trzykrotnie. Kibice liczą na najlepszego strzelca drużyny, Daniela Ołowniuka. Zarówno on, jak i Kamil Lauryn oraz Andrzej Niewulis muszą jednak uważać na żółte kartki, gdyż kolejne upomnienie uniemożliwi im występ w wieńczących tegoroczne zmagania derbach z Ruchem Wysokie Mazowieckie. W 18 meczowej znajdą się: powracający Tomasz Kotwica, a także Michał Danilczyk, który w poniedziałek wznowił treningi. Zabraknie natomiast: Tomasza Chmielewskiego, Pawła Cimochowskiego, Łukasza Stasiaka i Macieja Makuszeswkiego.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media