OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Na Puchar Polski do Zielonej Góry
26 czerwca 2014, 14:24

Na rundę przedwstępną Pucharu Polski biało-niebiescy będą musieli przebyć ponad 700 kilometrów, bowiem zagrają z UKP Zieloną Górą.

UKP jest spadkowiczem z II ligi grupy zachodniej. Jeżeli suwalczanie pokonają zespół z Zielonej Góry to zmierzą się ze zwycięzcą spotkania Piast Karnin – Raków Częstochowa. Zespół, który wygra tą konfrontację zagra z Flotą Świnoujście.

Runda przedwstępna – 19 lipca 

1. MKS Trzebinia/Siersza – Legionovia Legionowo 
2. Podlasie Biała Podlaska – Górnik Wałbrzych 
3. Wissa Szczuczyn – Znicz Pruszków 
4. Zagłębie II Lubin – Chrobry Głogów 
5. Limanovia Limanowa – Kotwica Kołobrzeg 
6. Pniówek Pawłowice Śląskie – Siarka Tarnobrzeg 
7. Unia Solec Kujawski – MKS Kluczbork 
8. Polonia Bytom – Łysica Bodzentyn 
9. KS Polkowice – Stal Stalowa Wola 
10. Olimpia Elbląg – Calisia Kalisz 
11. Pogoń Siedlce – Bytovia Bytów 
12. UKP Zielona Góra – Wigry Suwałki 
13. Warta Poznań – Wisła Puławy 
14. Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) – Raków Częstochowa 
15. Małapanew Ozimek – Błękitni Stargard Szczeciński 
16. Radomiak Radom – Sokół Ostróda 
17. Sparta Jazgarzew – Stal Mielec 
18. Pelikan Łowicz – Lechia Tomaszow Mazowiecki 
19. Polonia Kępno / Sokół Kleczew – Zagłębie Sosnowiec 
20. Stal II Rzeszów – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 
21. Brda Przechlewo – Gryf Wejherowo 
22. Motor Lublin – Jarota Jarocin 
23. Odra Opole – Garbarnia Kraków 
24. Ruch Zdzieszowice – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 
25. Olimpia Zambrów – Rozwój Katowice 
26. Stal Rzeszów – Concordia Elbląg 

Runda wstępna – 26 lipca 

27. zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 25 
28. zwycięzca meczu 2 – zwycięzca meczu 24 
29. zwycięzca meczu 3 – zwycięzca meczu 23 
30. zwycięzca meczu 4 – zwycięzca meczu 22 
31. zwycięzca meczu 5 – zwycięzca meczu 21 
32. zwycięzca meczu 6 – zwycięzca meczu 20 
33. zwycięzca meczu 19 – zwycięzca meczu 7 
34. zwycięzca meczu 18 – zwycięzca meczu 8 
35. zwycięzca meczu 17 – zwycięzca meczu 9 
36. zwycięzca meczu 16 – zwycięzca meczu 10 
37. zwycięzca meczu 15 – zwycięzca meczu 11 
38. zwycięzca meczu 14 – zwycięzca meczu 12 

wolny los – zwycięzcy meczów 13, 26 

I runda – 13 sierpnia 

zwycięzca meczu 27 – GKS Tychy 
zwycięzca meczu 28 – Puszcza Niepołomice 
zwycięzca meczu 29 – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 
zwycięzca meczu 30 – GKS Katowice 
zwycięzca meczu 31 – Arka Gdynia 
zwycięzca meczu 32 – Energetyk ROW Rybnik 
zwycięzca meczu 33 – Miedź Legnica 
zwycięzca meczu 34 – Wisła Płock 
zwycięzca meczu 35 – Olimpia Grudziądz 
zwycięzca meczu 36 – Dolcan Ząbki 
zwycięzca meczu 37 – Chojniczanka Chojnice 
zwycięzca meczu 38 – Flota Świnoujście 
zwycięzca meczu 13 – Kolejarz Stróże 
zwycięzca meczu 26 – Górnik Łęczna 
Stomil Olsztyn – Okocimski KS Brzesko 
GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR TECHNICZNY
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media