OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Nikogo nie trzeba mobilizować
16 maja 2016, 09:52

Dwa dni wolnego po zwycięstwie w Bydgoszczy. Wszyscy myślą już o arcyważnym starciu z Sandecją Nowy Sącz. Mecz w sobotę o 19.00 na stadionie w Suwałkach.

 Piłkarze Wigier rozpoczną we wtorek bezpośrednie przygotowania do arcyważnego meczu z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie odbędzie się wnajbliższą sobotę o 19.00 na stadionie miejskim w Suwałkach.

– Dziś trenerzy dokładnie przeanalizują nasz sobotni, zwycięski występ w Bydgoszczy i ułożą dokładny plan zajęć przed najbliższym meczem. W zespole nie ma większych urazów, do dyspozycji będą też pauzujący ostatnio za kartki Bartłomiej Kalinkowski i Omar Santana– mówi Zbigniew Kowalewski, kierownik drużyny.

W zespole panuje bardzo dobra atmosfera.

– Nikogo nie trzeba specjalnie mobilizować do pracy. Wszyscy doskonale wiedzą, że trzy punkty w meczu z Sandecją mogą nam dać utrzymanie w I lidze. W Bydgoszczy chłopcy stanęli na wysokości zadania, potwierdzili, że drzemią w nich spore możliwości. Muszą i chcą to potwierdzić w sobotę przed własną publicznością- dodaje.

Po wyjazdowej wygranej 2:1 z Zawiszą piłkarze Wigier dostali dwa dni wolnego. Na pierwszych w tym tygodniu zajęciach spotkają się we wtorek o 10.00.

 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media