OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Noworoczny sparing Wigier
29 grudnia 2011, 11:51

Piłkarze suwalskich Wigier, wzorem Cracovii Kraków, będą mieli swój noworoczny mecz. W niedzielę (1 stycznia) o 17:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 9 (ul. Hamerszmita) odbędzie się sparingowe spotkanie pomiędzy drugoligowym zespołem Wigier, a rezerwami suwalskiego klubu, które występują w A Klasie. Mecz odbędzie się przy sztucznym oświetleniu. Kibice będą mile widziani.- Mam nadzieję, że będzie to początek nowej tradycji w naszym Klubie. W tym roku mecz organizujemy trochę spontanicznie na „Orliku”, ale nie ukrywam, że w przyszłości chcemy go rozgrywać na pełnowymiarowym boisku – powiedział Dariusz Mazur, prezes suwalskiego klubu.

Piłkarze suwalskich Wigier, wzorem Cracovii Kraków, będą mieli swój noworoczny mecz. W niedzielę (1 stycznia) o 17:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 9 (ul. Hamerszmita) odbędzie się sparingowe spotkanie pomiędzy drugoligowym zespołem Wigier, a rezerwami suwalskiego klubu, które występują w A Klasie. Mecz odbędzie się przy sztucznym oświetleniu. Kibice będą mile widziani.

– Mam nadzieję, że będzie to początek nowej tradycji w naszym Klubie. W tym roku mecz organizujemy trochę spontanicznie na „Orliku”, ale nie ukrywam, że w przyszłości chcemy go rozgrywać na pełnowymiarowym boisku – powiedział Dariusz Mazur, prezes suwalskiego klubu.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media