OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
O punkty w Wielką Sobotę. Transmisja w EstacjaFM. Skład Wigier
23 kwietnia 2011, 07:45

Zapraszamy do radia EstacjaFM na transmisję kolejnego meczu suwalskich Wigier. Tym razem podopieczni Marka Witkowskiego zagrają w Wielką Sobotę w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem – wiceliderem II ligi. Początek transmisji o godz. 14:50. Aby posłuchać, kliknij TUTAJ.Teoretycznie zdecydowanym faworytem jest Świt, wicelider traci tylko trzy punkty do – Olimpii Elbląg, która w tej kolejce gra bardzo trudny mecz w Płocku. Nowodworzanie zatem mają sporą szansę, by zrównać się punktami z Olimpią. Świt jednak wyraźnie stracił formę, gdyż w ostatnich czterech meczach zdobył zaledwie dwa punkty. Tydzień temu piłkarze Przemysława Cecherza zostali rozgromieni na własnym boisku przez Wisłę Płock (4:0). Wiele zatem wskazuje na to, że Wigry są w stanie przywieźć do Suwałk zdobycz punktową, która może dać awans na 8. miejsce w tabeli. Sporym utrudnieniem będzie na pewno brak pauzującego za kartki Grażvydasa Mikulenasa. Do składu powrócił za to Kamil Lauryn. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Świt wygrał 3:0 po dwóch golach Adama Gmitrzuka i jednym Dariusza Zjawińskiego. Była to jedyna porażka suwalczan na własnym boisku w tym sezonie.Siedemnastoosobowa kadra Wigier Suwałki na mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki:Salik, Barwicki, Byliński, Sawicki, Świerzbiński, Ł. Walicki, Makarewicz, Pomian, Bajko, Lauryn, Statkevicius, Rogoziński, Darda, Dżanelidze, Krusa, P. Omilianowicz, M. Omilianowicz.Wyjściowy skład Wigier: Salik – Bajko, Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius, Pomian, Lauryn, Darda, Ł. Walicki, Świerzbiński, Dżanelidze.Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry SuwałkiSobota, 23 kwietnia, godz. 15:00.Sędzia główny: Mariusz Czyżewski (Olsztyn).Transmisja radiowa: www.estacjafm.pl 

Zapraszamy do radia EstacjaFM na transmisję kolejnego meczu suwalskich Wigier. Tym razem podopieczni Marka Witkowskiego zagrają w Wielką Sobotę w Nowym Dworze Mazowieckim ze Świtem – wiceliderem II ligi. Początek transmisji o godz. 14:50. Aby posłuchać, kliknij TUTAJ.

Teoretycznie zdecydowanym faworytem jest Świt, wicelider traci tylko trzy punkty do – Olimpii Elbląg, która w tej kolejce gra bardzo trudny mecz w Płocku. Nowodworzanie zatem mają sporą szansę, by zrównać się punktami z Olimpią. Świt jednak wyraźnie stracił formę, gdyż w ostatnich czterech meczach zdobył zaledwie dwa punkty. Tydzień temu piłkarze Przemysława Cecherza zostali rozgromieni na własnym boisku przez Wisłę Płock (4:0). Wiele zatem wskazuje na to, że Wigry są w stanie przywieźć do Suwałk zdobycz punktową, która może dać awans na 8. miejsce w tabeli. Sporym utrudnieniem będzie na pewno brak pauzującego za kartki Grażvydasa Mikulenasa. Do składu powrócił za to Kamil Lauryn. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Świt wygrał 3:0 po dwóch golach Adama Gmitrzuka i jednym Dariusza Zjawińskiego. Była to jedyna porażka suwalczan na własnym boisku w tym sezonie.

Siedemnastoosobowa kadra Wigier Suwałki na mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki:

Salik, Barwicki, Byliński, Sawicki, Świerzbiński, Ł. Walicki, Makarewicz, Pomian, Bajko, Lauryn, Statkevicius, Rogoziński, Darda, Dżanelidze, Krusa, P. Omilianowicz, M. Omilianowicz.

Wyjściowy skład Wigier: Salik – Bajko, Rogoziński, Makarewicz, Statkevicius, Pomian, Lauryn, Darda, Ł. Walicki, Świerzbiński, Dżanelidze.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry Suwałki

Sobota, 23 kwietnia, godz. 15:00.

Sędzia główny: Mariusz Czyżewski (Olsztyn).

Transmisja radiowa: www.estacjafm.pl 

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media