Oldboje Wigier i Jagiellonii upamiętnili Tomka Godlewskiego
4 czerwca 2019, 11:07

W meczu na Stadionie Miejskim o jedna bramkę lepsi byli goście z Białegostoku.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:5 dla Jagiellonii Białystok. Goście z Białegostoku stracili pierwsi bramkę ale jak to opisał Jacek Bayer – „nie byli odpowiednio rozgrzani”. Po pierwszej 30 minutowej połowie na tablicy widniał wynik 5:1 dla Jagiellonii. Po pięknej bramce Pawła Cimochowskiego Wigry oddały pola rywalom i do przerwy  nie wyglądało to dobrze.

W drugiej połowie to Wigry po ładnych akcjach zdobyły cztery bramki a Jagiellonia jedną. Na wyrównanie wyniku nie starczyło czasu oraz sił. Kibice podziękowali obydwu zespołom za walkę i zaangażowanie. To był mecz w którym najważniejsze było upamiętnienie Tomka Godlewskiego.

Mecz poprzedził wielki trening Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Po jego zakończeniu uroczyste ślubowanie złożyło kilkudziesięciu młodych piłkarzy którzy wstąpili w jej szeregi.

Oldboje Wigier Suwałki – Oldboje Jagiellonii Białystok 5:6

bramki: Cimochowski, Ołowniuk x 2, Bajko, Szarnecki – Bayer, Szpuda x 2, Gęgotek x2, Pieczywek