OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Paweł Locman zawodnikiem Rominty Gołdap
9 marca 2011, 21:37

Kolejny piłkarz Wigier w Romincie Gołdap. Paweł Locman – 20 letni napastnik Wigier za porozumieniem obu klubów od wiosny będzie występował w czwartoligowym zespole Rominty Gołdap. Młodemu piłkarzowi w czerwcu tego roku kończy się umowa z naszym klubem. Napastnik zacznie swoje występy w Romincie już wiosną. Przejście do tego klubu da mu możliwość częstszej gry w pierwszym składzie i dalszy rozwój.

Kolejny piłkarz Wigier w Romincie Gołdap. Paweł Locman – 20 letni napastnik Wigier za porozumieniem obu klubów od wiosny będzie występował w czwartoligowym zespole Rominty Gołdap. Młodemu piłkarzowi w czerwcu tego roku kończy się umowa z naszym klubem. Napastnik zacznie swoje występy w Romincie już wiosną. Przejście do tego klubu da mu możliwość częstszej gry w pierwszym składzie i dalszy rozwój.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media