OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Piłkarski turniej z udziałem gwiazd w Suwałkach
2 grudnia 2010, 12:55

To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych w Suwałkach. W sobotę 18 grudnia (początek o godz.16.00) odbędzie się w hali OSiR Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej imienia Tomka Godlewskiego pod patronatem prezydenta Suwałk. To już jego jedenasta edycja. W tym roku zaprezentują się cztery zespoły: Piłkarska Reprezentacja Litwy, Reprezentacja Polskich Dziennikarzy, drużyna Prezydenta Suwałk oraz drugoligowe Wigry Suwałki.* Piłkarska Reprezentacja Litwy jest już doskonale znana w Suwałkach. Litwini wielokrotnie brali udział w suwalskim turnieju. W tym roku przyjadą do Suwałk znani z występów w polskich klubach: Tadas Kijanskas (Jagiellonia) , Darvydas Šernas (Widzew) , Mindaugas Panka ( Widzew) i Donatas Vencevičius (Polonia Warszawa) . W barwach drużyny z Litwy wystąpi też napastnik suwalskich Wigier Gražvydas Mikulenas.* Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy grała w Suwałkach przy okazji jubileuszu sześćdziesięciolecia suwalskich Wigier. Pokonała wtedy 1:0 drużynę litewskich artystów i dziennikarzy. W tym roku do Suwałk przyjadą m.in. prezenter prognozy pogody TVN-u Tomasz Zubilewicz oraz fachowcy od sportu Mateusz Borek i Dariusz Tuzimek. W grużynie dziennikarzy wystąpią też byli reprezentanci Polski w piłce nożnej.* W Drużynie Prezydenta Suwałk zagrają znani z polskich boisk byli i obecni piłkarze, m.in. Patryk Małecki z Wisły Kraków, Maciej Makuszewski z Jagiellonii Białystok i Piotr Stokowiec, obecnie asystent trenera Polonii Warszawa.* Stawkę uzupełnią suwalskie Wigry. Po rundzie jesiennej drużyna plasuje się na ósmym miejscu grupy wschodniej II ligi. Trochę historii:Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej lakirozgrywany jest w Suwałkach od jedenastu lat. To impreza z udziałem prawdziwych gwiazd futbolu. Przed suwalską publicznością prezentowali się już m.in. reprezentanci Polski: Piotr Świerczewski, Artur Boruc, Jacek Zieliński, Roman Kosecki, Wojciech Kowalewski i Marek Citko oraz piłkarze Spartaka Moskwa i Szachtara Donieck. Turniej jest imprezą charytatywną. W tym roku organizatorzy chcą zebrać fundusze na sfinansowanie wypoczynku dzieci z rodzin najuboższych. Relacje ,,live” z imprezy przekaże ogólnopolska stacja telewizyjna Orange Sport Info.Organizatorami XI Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej imienia Tomka Godlewskiego są: mająca swoją siedzibę w Suwałkach Agencja Promocji Sportu ,,Polski Sport” i suwalski OSiR, a patronem prezydent Suwałk.

To jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportowych w Suwałkach. W sobotę 18 grudnia (początek o godz.16.00) odbędzie się w hali OSiR Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej imienia Tomka Godlewskiego pod patronatem prezydenta Suwałk. To już jego jedenasta edycja.

W tym roku zaprezentują się cztery zespoły: Piłkarska Reprezentacja Litwy, Reprezentacja Polskich Dziennikarzy, drużyna Prezydenta Suwałk oraz drugoligowe Wigry Suwałki.

* Piłkarska Reprezentacja Litwy jest już doskonale znana w Suwałkach. Litwini wielokrotnie brali udział w suwalskim turnieju. W tym roku przyjadą do Suwałk znani z występów w polskich klubach: Tadas Kijanskas (Jagiellonia) , Darvydas Šernas (Widzew) , Mindaugas Panka ( Widzew) i Donatas Vencevičius (Polonia Warszawa) . W barwach drużyny z Litwy wystąpi też napastnik suwalskich Wigier Gražvydas Mikulenas.

* Piłkarska Reprezentacja Dziennikarzy grała w Suwałkach przy okazji jubileuszu sześćdziesięciolecia suwalskich Wigier. Pokonała wtedy 1:0 drużynę litewskich artystów i dziennikarzy. W tym roku do Suwałk przyjadą m.in. prezenter prognozy pogody TVN-u Tomasz Zubilewicz oraz fachowcy od sportu Mateusz Borek i Dariusz Tuzimek. W grużynie dziennikarzy wystąpią też byli reprezentanci Polski w piłce nożnej.

* W Drużynie Prezydenta Suwałk zagrają znani z polskich boisk byli i obecni piłkarze, m.in. Patryk Małecki z Wisły Kraków, Maciej Makuszewski z Jagiellonii Białystok i Piotr Stokowiec, obecnie asystent trenera Polonii Warszawa.

* Stawkę uzupełnią suwalskie Wigry. Po rundzie jesiennej drużyna plasuje się na ósmym miejscu grupy wschodniej II ligi.

Trochę historii:
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej lakirozgrywany jest w Suwałkach od jedenastu lat. To impreza z udziałem prawdziwych gwiazd futbolu. Przed suwalską publicznością prezentowali się już m.in. reprezentanci Polski: Piotr Świerczewski, Artur Boruc, Jacek Zieliński, Roman Kosecki, Wojciech Kowalewski i Marek Citko oraz piłkarze Spartaka Moskwa i Szachtara Donieck. Turniej jest imprezą charytatywną.

W tym roku organizatorzy chcą zebrać fundusze na sfinansowanie wypoczynku dzieci z rodzin najuboższych. Relacje ,,live” z imprezy przekaże ogólnopolska stacja telewizyjna Orange Sport Info.

Organizatorami XI Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej imienia Tomka Godlewskiego są: mająca swoją siedzibę w Suwałkach Agencja Promocji Sportu ,,Polski Sport” i suwalski OSiR, a patronem prezydent Suwałk.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media