OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Plan springów Wigier
19 czerwca 2009, 11:19

Pierwszoligowy Znicz Pruszków i dwa silne zespoły litewskie sprawdzą formę piłkarzy suwalskich Wigier w trakcie przygotowań do nowego sezonu drugiej ligi. Chociaż klubowi działacze dogrywają jeszcze plan letnich sparingów, to pięć takich spotkań jest już ustalonych.Pierwszym, wyjazdowym rywalem Wigier będzie 27 czerwca pierwszoligowy Znicz Pruszków. Trzy dni później, czyli 30 czerwca, suwalczanie zmierzą się u siebie z litewskim FC Alytus, 5 lipca udadzą się do Wilna na mecz z Vetrą, a 11 lipca spotkają się w Mariampolu z Suduvą. Kolejny mecz u siebie Wigry zagrają 18 lipca, a rywalem będzie trzecioligowy Sokół Sokółka. Trwają jeszcze poszukiwania sparingpartnerów na 8 i 15 lipca.Wiadomo, że w dniach 7-17 lipca suwalczanie będą przebywać na obozie w Gołdapi. Pierwszy trening odbędzie się 23 czerwca o godz.17.00. Pojawi się na nim kilku nowych piłkarzy.

Pierwszoligowy Znicz Pruszków i dwa silne zespoły litewskie sprawdzą formę piłkarzy suwalskich Wigier w trakcie przygotowań do nowego sezonu drugiej ligi. Chociaż klubowi działacze dogrywają jeszcze plan letnich sparingów, to pięć takich spotkań jest już ustalonych.

Pierwszym, wyjazdowym rywalem Wigier będzie 27 czerwca pierwszoligowy Znicz Pruszków. Trzy dni później, czyli 30 czerwca, suwalczanie zmierzą się u siebie z litewskim FC Alytus, 5 lipca udadzą się do Wilna na mecz z Vetrą, a 11 lipca spotkają się w Mariampolu z Suduvą. Kolejny mecz u siebie Wigry zagrają 18 lipca, a rywalem będzie trzecioligowy Sokół Sokółka. Trwają jeszcze poszukiwania sparingpartnerów na 8 i 15 lipca.

Wiadomo, że w dniach 7-17 lipca suwalczanie będą przebywać na obozie w Gołdapi. Pierwszy trening odbędzie się 23 czerwca o godz.17.00. Pojawi się na nim kilku nowych piłkarzy.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media