OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Podsumowanie rundy młodych piłkarzy
15 listopada 2021, 14:48

Jesienne rozgrywki juniorów dobiegły końca. Ostatnie spotkanie z GKS Gródek 21 listopada zagra jeszcze drugi zespół Wigier. Runda wiosenna ruszy w połowie marca 2022 r.

Drużyna Trampkarza C1 prowadzona przez trenera Dariusza Koncewicza zakończyła rozgrywki I Ligi Wojewódzkiej na trzecim miejscu. Przed naszą drużyną uplanowały się dwa zespoły z Białegostoku – Junior i talent.  Trampkarze do końca rozgrywek rywalizowali o zajęcie najwyższego miejsca w tabeli.

W rozgrywkach I Ligi Wojewódzka Juniora Młodszego B1 grają dwie drużyny Wigier Suwałki. Pierwszy zespół prowadzony przez trenera Pawła Cimochowskiego po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce. Siódmą lokatę zajęła II drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Szmajdę.

Warto zaznaczyć,  że dbając o rozwój część zawodników z poszczególnych drużyn na co dzień trenuje i rywalizuje w wyższych kategoriach wiekowych bardzo dobrze sobie radząc. Wielu z nich (15-16 lat) zaliczyło debiut w rozgrywkach klasy okręgowej.

Grająca w Klasie Okręgowej drużyna Wigier Suwałki po wyjazdowym zwycięstwie z GKS Stawiski awansowała na trzecią pozycję w tabeli. Zespół prowadzony przez trenera Arkadiusza Szczerbowskiego ostatnie spotkanie zagra 21 listopada o godzinie 13:00 na bocznym boisku Stadionu Miejskiego. Wygrana może dać awans na drugą pozycję w kończącej się rundzie jesiennej. Lideruje z 33 punktami augustowska Sparta.

GKS Stawiski – Wigry II Suwałki  2 : 4  (0:3)

Bramki: Tomasz Kiciński 54, Cezary Kołakowski 83 – Filip Kozłowski 31, Sebastian Zackiewicz 37, Wojciech Łada 41, Mateusz Szafran 90+2

Żółte kartki: Kacper Martysiuk, Damian Kwiatkowski, Rafał Martysiuk – Kamil Szargiej  

Wigry II Suwałki: Kacper Mazalewski, Wojciech Łada (60. Mateusz Szafran), Jakub Kunicki (80. Kamil Szargiej), Sebastian Zackiewicz, Piotr Słowikowski, Gabriel Romatowski (70. Łukasz Olszewski), Kacper Gruszczyński, Łukasz Kubrak (80. Tobiasz Danowski), Wojciech Milewski, Bartosz Bralczyk (46. Kacper Prawdzik), Filip Kozłowski

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media