OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Pracowity tydzień Wigier. Czas na sparingi
16 stycznia 2012, 09:27

Pracowity tydzień mają ze sobą piłkarze Wigier. Suwalczanie rozpoczęli przygotowania 9 stycznia od testów wydolnościowych, skocznościowych i wytrzymałościowych, które odbyły się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. 

Przez kilka dni trenowało dwudziestu sześciu zawodników, a na zakończenie tygodnia piłkarze podzielili się na trzy drużyny i rozegrali między sobą mecze sparingowe. Na treningach pojawiło się kilkunastu nowych zawodników. Oprócz młodych piłkarzy OSiR Wigry II Suwałki z zespołem trenowali Patryk Gondek i Vasili Tagil (już podpisali kontrakty), Patryk Koszycki, Maciej Kisiel (obaj z Płomienia Ełk, być może w tym tygodniu kluby dojdą do porozumienia), Rafał Bujnowski (ostatnio Olimpia Zambrów), Paweł Pianka (ostatnio Rominta Gołdap) oraz Marcin Adamski z Mrągowii Mrągowo. Do drużyny dołączył także Damian Kądzior z Jagiellonii Białystok (ME).

Przed Wigrami kolejny tydzień treningów, które będą coraz bardziej intensywne. Zawodnicy trenować będą na obiektach OSiR oraz na boisku przy SP nr 7. Na zakończenie tygodnia suwalczanie rozegrają w Mariampolu dwa sparingi. W piątek o godz. 18:00 czasu polskiego jedna drużyna zagra sparing z dublerami Suduvy Mariampol, natomiast w sobotę o godz. 12:00 pozostali zawodnicy zmierzą się z pierwszą drużyną Suduvy.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media