OFICJALNY SERWIS KLUBU
FACEBOOK INSTAGRAM YOUTUBE TWITTER
Przed Katowicami. „To bardzo ważny mecz”
3 kwietnia 2015, 13:09

Trener Wigier Zbigniew Kaczmarek na przedmeczowej konferencji prasowej zapewniał, że zespół jest w dobrej dyspozycji i liczy, że zawodnicy udowodnią to na boisku.

– Praktycznie cały tydzień poświęciliśmy na przygotowanie się do tego bardzo ważnego meczu z Katowicami. Uważam, że jest to kluczowy mecz jeżeli chodzi o utrzymanie. Oczywiście o niczym on nie przesądzi, ale wynik tego spotkania jest bardzo istotny. Z Olimpią zagraliśmy nieźle, ale zabrakło nam dyscypliny. Mówię tu o stałych fragmentach gry. Nad tym elementem na pewno pracowaliśmy. Myślę, że chłopcy są w dobrej dyspozycji i liczę, że pokażą to na boisku – powiedział na konferecji trener Wigier.

W sobotnim spotkaniu nie zagra Adrian Karankiewicz, którzy pauzuje za nadmiar żółtych kartek. Szkoleniowiec biało-niebieskich zapowiada, że będą zmiany w wyjściowej jedenastce.

– Przewidujemy zmiany, bo w ostatnim meczu nie wszystko funkcjonowało tak jakbyśmy chcieli. Nie chcemy zdradzać jeszcze składu na jutrzejszy mecz, ale zmiany będą.

Na zakończenie konferencji jeden z dziennikarzy spytał jeszcze trenera suwalczan o to, jakiego meczu się spodziewa.

– Oczekujemy bardzo trudnego spotkania. Obserwowaliśmy poprzedni mecz Katowic i jest to zespół który gra bardzo wysoko i agresywnie. Cały mikrocykl przygotowywaliśmy się na to, aby sobie z tym poradzić. Musimy w tych aspektach dorównać przeciwnikowi.

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU
SPONSORZY
SPONSORZY GENERALNI
PATRONAT SAMORZĄDOWY
SPONSORZY OFICJALNI
SPONSOR MEDYCZNY

WIGRY SUWAŁKI 1947-2017


RAZEM TWORZYMY LEGENDĘ

WIGRY SUWAŁKI S.A.


WIGRY SUWAŁKI S.A.

Zarzecze 26
16-400 Suwałki
Polska
Telefon: 87 566 57 08

OBSERWUJ NAS


Suwalski Klub Sportowy Wigry. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i wykonanie: R&P New Media