Przegląd prasy: Media o meczu z Lechem
29 listopada 2020, 11:13

Suwalskie Wigry zremisowały z drużyną rezerw Lecha Poznań 1:1. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich zdobył Adrian Piekarski. Sprawdź jak media zareagowały na szalony mecz we Wronkach.

GOL24.pl: „II liga piłkarska. Wigry przez 85. minut grały z rezerwami Lecha w dziesiątkę, ale zdobyły punkt”

Kiedy w 5. minucie wyjazdowego spotkania Wigier z Lechem II Poznań z boiska za czerwoną kartkę wyleciał Adrian Karankiewicz wydawało się, że suwalczanie wrócą do domu z niczym. Na szczęście tak się nie stało i nasz zespół zremisował 1:1.

Więcej: TUTAJ!

BiałystokOnline.pl: „Wigry zremisowały z rezerwami Lecha. Sędzia pokazał dwie czerwone kartki”

W 15. kolejce II ligi doszło do starcia Lecha II Poznań z Wigrami Suwałki. Ze spotkania rozgrywanego we Wronkach nikt nie wyszedł zwycięsko, bo mecz zakończył się remisem 1:1.

Sportowe Fakty: „II liga: Górnik Polkowice wrócił do zwyciężania. Wigry Suwałki gubią punkty”

Inny kandydat do awansu Wigry Suwałki zgubił punkty na terenie Lecha II Poznań. Sytuację bardzo skomplikował Adrian Karankiewicz, który po pięciu minutach zszedł z boiska z powodu dwóch żółtych kartek. Po golu Ołeksandra Jacenki sytuacja Wigier była bardzo zła. Po przerwie podopieczni Dawida Szulczka zdołali wyrównać na 1:1, a i siły liczebne zbilansowały się po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Huberta Sobola.

Suwalki24.pl: „Lech II Poznań – Wigry Suwałki 1:1. Z czerwonymi kartkami na huśtawce nastrojów”

W 15. kolejce 2 Ligi piłkarze suwalskich Wigier zremisowali z rezerwami Lecha Poznań i tym samym zachowali 3. lokatę w tabeli. Przewaga punktowa nad Skrą Częstochowa, która w piątek ograła drużynę Znicza Pruszków 5:0 stopniała do jednego oczka., ale do liderującego Górnika Polkowice, który do Suwałk przyjedzie w najbliższą środę, nasza drużyna traci już 5 punktów.

Suwalki Info: „Z rezerwami Lecha na remis”

Remisem 1:1 zakończyło się sobotnie (28.11) spotkanie piłkarskiej II Ligi pomiędzy rezerwami Lecha Poznań i suwalskimi Wigrami.