Przegląd prasy: Media o meczu z Olimpią
15 grudnia 2020, 10:53

Runda jesienna zakończona remisem z Olimpią Grudziądz. Sprawdź, jak media zareagowały na podział punktów przy #Z26.

GOL24.pl: „Wigry Suwałki. Niespodziewana strata punktów w ostatniej jesiennej kolejce”

Wigry Suwałki w ostatniej kolejce zaplanowanej w tym roku II ligi zremisowały 1:1 u siebie z jednym najsłabszych zespołów rozgrywek – Olimpią Grudziądz.

Więcej: TUTAJ!

Suwałki24: „Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz. Obustronne rozczarowanie”

W 18. kolejce 2 Ligi piłkarze suwalskich Wigier zremisowali z czerwoną latarnią tabeli 1:1 i po zwycięstwie Chojniczanki Chojnice z Lechem II Poznań 3:0, spadli na 4. pozycję w tabeli.

Niebywałe Suwałki: „Remis Wigier Suwałki z outsiderem z Grudziądza”

Sobotnie spotkanie drużyny Wigier z Olimpią Grudziądz to ostatni mecz w tym roku rozegrany na Zarzeczu – niestety, nie było to wymarzone widowisko sportowe, a wywalczony remis raczej pozostawił niedosyt niż dał satysfakcję. Na pozór niczego nie można zarzucić biało-niebieskim: podawali celnie, nie tracili piłki, ale niewiele z tej gry wynikało.

Radio5: „Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz 1:1”

Wigry Suwałki zremisowały w sobotę (12.12.20) 1:1 z Olimpią Grudziądz. W pierwszej połowie spotkania na Stadionie Miejskim w Suwałkach, mimo kilku groźnych sytuacji, nie padł żaden gol. W 80. minucie meczu po rzucie karnym rywale wyszli na prowadzenie. Za to w 87. minucie biało-niebiescy wyrównali wynik bramką Kacpra Wełniaka i doprowadzili do remisu.